+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Augustowskie noce zwiedzanie+wypoczynek

Cena
od1390zł
Cena
od1390zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2930


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

AUGUSTOWSKIE NOCE

WCZASY: Augustów | Wilno | Troki | Grodno
Podziel się

Cena: 1390 zł/0s.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt. Ostateczna cena uzależniona jest od kursu euro. Płatność w Biurze obowiązuje w dwóch walutach euro i złotówkach.

 

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45 os.
 • Kawa i herbata w trakcie przejazdu
Opis oferty

Augustowskie noce Nad brzegami drzemiące Noce parne, gorące…. śpiewała Maria Koterbska. Odkryj z nami perełkę Mazur – Augustów. W programie błogie lenistwo nad jeziorem Necko, spływ kajakowy, wycieczka do Wilna (Litwa) i Grodna (Białoruś).

Wyjazd z:

Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem Cafe Bar, DVD/Mp3, WC, Klimatyzacja
 • 6 noce + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja);
 • opieka pilota/przewodnika;
 • ubezpieczenie NNW, KL;
 • Polskojęzyczny przewodnik po Wilnie oraz Grodnie;
 • Spływ kajakami;

Cena nie zawiera:

 • Czarter łódki + pakiet paliwowy 30l + sprzątanie WC + sprzątanie łódki, opłaty śluzowe, opłaty portowe

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ WAŻNEGO DOWODU !!!

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza, nocny przejazd do Augustowa. Śniadanie, zakwaterowanie, wypoczynek po podróży, zapoznanie się z okolicą, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, wypoczynek nad jeziorem Necko, czas wolny. Możliwość wypożyczenia kajaków, łódki lub rowerków wodnych. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wypoczynek nad jeziorem, lub wycieczka na Litwę. W programie zwiedzanie Wilna m.in: Cmentarz na Rossie, Rynek Starowileński, Kościół Świętego Piotra i Pawła na Antokolu, Ostra Brama ze słynnym obrazem Matki Boskiej Ostrobramskiej, Uniwersytet Wileński (z zewnątrz), Katedra Wileńska, zabytkowe kościoły – św. Anny, Bernardynów i Św. Michała; Cerkiew Świętego Ducha. Czas wolny. Kolejno przejazd do Trok, zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich. Przyjazd do Augustowa w godzinach wieczornych ok. godz. 20.00

Dzień 4

Śniadanie, wypoczynek nad jeziorem lub dla chętnych spływ kajakowy. Spływ kajakowy na trasie: Dworczysko – Mikaszówka /12 km. Najpiękniejszy odcinek przebiegający przez “serce” Puszczy Augustowskiej, gdzie rzeka wije się serpentyną w moczarowatej dolinie obrzeżonej lasem. Dość szybki ale bezpieczny nurt ułatwiający płynięcie; rzeka kręta, miejscami powalone przez bobry drzewa, dające się opłynąć. Na koniec 2- kilometrowy odcinek Kanału Augustowskiego z dwiema zabytkowymi ręcznie obsługiwanymi śluzami. ok. godz. 15.00 koniec spływu, przejazd do Augustowa.

Dzień 5

Śniadanie, całodzienny wypoczynek nad jeziorem. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6

Śniadanie, wypoczynek nad jeziorem lub wycieczka do Grodna na Białorusi. Wyjazd o 5.30, przejazd do Grodna. Zwiedzanie z polskojęzycznym przewodnikiem miasta m.in. Stary Zamek, Nowy Zamek, Synagoga, dwunastowieczna Cerkiew Św. Borysa i Gleby (najstarszy budynek w mieście), Kościół i Klasztor Bernardynów, Kościół Farny i Klasztor Jezuitów, Kościół i Klasztor Brygidek, Teatr, Sobór Pokrowski, Kircha Luterańska (jedyna na Białorusi działająca świątynia wyznania ewangelicko-augsburskiego), dom (z zewnątrz) , pomnik i grób Elizy Orzeszkowej, mogiły oficerów i żołnierzy Wojska Polskiego, Kościół i Klasztor Franciszkanów. Czas wolny na zakupy. Powrót do Augustowa. Przyjazd ok. godz. 20.00 (godzina powrotu uzależniona od czasu oczekiwania na granicy).

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie. Czas wolny, wypoczynek. Obiadokolacja. Wyjazd w drogę powrotną do Nowego Sącza. Planowany przyjazd dnia następnego w godz. porannych.

Mapa

4 os. ogląda teraz tą ofertę