+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Bałtowski Kompleks Naukowo- Turystyczny

Cena
od140zł
Cena
od140zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2774


Tylko u nas:

  • brak ukrytych opłat
  • oferta dopasowana do Ciebie
  • komfortowe autokary
  • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Bałtowski Kompleks Naukowo- Turystyczny

WYCIECZKA SZKOLNA
Podziel się

Cena: 140 zł /os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os.

  • Termin: na zapytanie
  • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Bałtowski Kompleks jest pierwszym obiektem turystycznym o charakterze naukowo – rozrywkowym stworzonym przez Stowarzyszenie Delta. To właśnie w Bałtowie powstał pierwszy w Polsce park tematyczny poświęcony dinozaurom.

Jego otwarcie miało związek z odkrytymi w Bałtowie tropami dinozaurów. Znaleziska te wpisują się w historię prowadzonych na terenie Polski, a szczególnie Gór Świętokrzyskich, poszukiwań śladów pozostawionych przez „straszne jaszczury”. 

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem
  • opieka pilota na całej trasie
  • ubezpieczenie NNW
  • Bilety wstępu do: JuraPark – ścieżka edukacyjna z modelami dinozaurów; Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski ( górny i dolny ), Sabatówka- Wioska Czarownic, Park Rozrywki, Polska w Miniaturze

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

UWAGA: Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja od 4 do 6 miesięcy!

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach porannych. Przejazd do miejscowości Bałtów. Zwiedzanie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego rozpoczniemy od Jura Parku czyli ścieżki dydaktycznej gdzie będziemy mieli okazje podziwiać naturalnej wielkości dinozaury. Kolejno zobaczymy Prehistoryczne Oceanarium w którym prezentowane jest podwodne życie miliony lat temu. Potężny, mierzący blisko 20 metrów długości Megalodon, rybopodobny Mozazaur, charakterystycznie uzębiony Liopleurodon, czy też obdarzony długą szyją płetwojaszczur Plezjozaur. Następnie udamy się do Zwierzyńca gdzie będziemy podróżować typowo amerykańskim schoolbusem. Podziwiać z niego będzie można ponad 400 zwierząt biegających swobodnie w kilku sektorach m.in. wielbłądy, lamy, bydło zebu (tzw. „święte krowy”), australijskie emu, azjatyckie antylopy nilgau i inne. Kolejno udamy się do Sabatówki czyli wioski Czarnownic, gdzie będziemy mieli okazje przenieść się do świata wiedźm, czarownic i białej magii. Następnie możliwość skorzystania z Parku Rozrywki. Wyjazd w drogę powrotną do Nowego Sącza. Planowany przyjazd na godz. 20.00.

Mapa

7 os. ogląda teraz tą ofertę