Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Niemcy: Bawarskie Specjały – OCTOBERFEST!

Cena
od1575zł
Cena
od1575zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2777


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Niemcy: Bawarskie Specjały - OCTOBERFEST!

Prien - Neuschwanstein - Garmisch-Partenkirchen - Monachium
Podziel się

Cena: 500 zł + 250€/os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os.

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45os.
Opis oferty

     Bawaria zachwyca przez cały rok, ale chcąc nacieszyć oczy pięknem przyrody najlepiej wybrać się wiosną. Do największych pereł Bawarii należy bez wątpienia Königssee. Po jeziorze kursują łódki, które dowożą turystów m.in. do kościółka St. Bartholomä. Budowla stanowi jedną z największych atrakcji nad Königssee, a jej charakterystyczny kształt i położenie u stóp alpejskich szczytów sprawiło, że pojawia się na wielu obrazach, folderach czy puzzlach. Krytykowane dawniej „fanaberie” Ludwika II wciąż intrygują, a największy podziw budzi baśniowy zamek Neuschwanstein, który jest najczęściej odwiedzanym miejscem w Europie po wieży Eiffla.

 

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 3 noclegi + wyżywienie HB
 • wieczór integracyjny połączony z obiadokolacją w trzecim dniu
 • opieka pilota na całej trasie
 • przewodnik miejski po Monachium
 • bilety do: Zamek Herrenchiemsee, Zamek Neuschwanstein.
 • rejs Statkiem po Jeziorze Chiem
 • ubezpieczenie NNW, KL

Cena nie zawiera:

 • dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki)
 • ubezpieczenie na choroby przewlekłe
Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach popołudniowych, przejazd nocny przez Czechy do Niemiec.

Dzień 2

Przyjazd do Prien: spacer po miasteczku, rejs po Chiemsee (największe bawarskie jezioro, nazywane Bawarskim Morzem), na wyspę Herreninsel, przejście do Zamku Herrenchiemsee, zwiedzanie Nowego Zamku i galerii, ogrodów. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie. Neuschwanstein: najbardziej bajkowy Zamek Ludwika II. który był inspiracją dla zamku Disneya, Marienbrucke – most łączący oba brzegi wąwozu, Zamek Hohenschwangau (dla osób chętnych). Przejazd do Garmisch-Partenkirchen: spacer po alpejskim miasteczku olimpijskim, w którym odbywa się Turniej Czterech Skoczni, Wyjazd (jeśli pogoda będzie odpowiednia) na najwyższy szczyt Niemiec Zugspitze (ok. 40 euro/os płatne dodatkowo.). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, następnie przejazd do regionalnej restauracji – obiadokolacja połączona z wieczorem integracyjnym. Powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Monachium – stolica Bawarii. Przejazddo Wioski Olimpijskiej oraz do Muzeum BMW, następnie zwiedzanie Marienplatz – centrum Monachium – Nowy Ratusz, Stary Ratusz, bramy miejskie – pozostałości średniowiecznych fortyfikacji, Katedra Najświętszej Marii Panny z XV w., Alter Hof – zrekonstruowana dawna rezydencja cesarska Ludwika IV Bawarskiego, pałac Wittelsbachów. Przejście na obiad do restauracji. Następnie udział w rozpoczynających się najsłynniejszych obchodach Octoberfest. Przejazd do hotelu, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie przejazd do Salzburga – jednego z najpiękniejszych miast Austrii, zwiedzanie m.in.: Stare Miasto, twierdza Hohensalzburg, dom Mozarta, ogrody arcybiskupie Mirabell. Czas wolny na kawę i ciastko, następnie powrót do Polski. Planowany przyjazd do Nowego Sącza ok. godz. 24:00, w drodze powrotnej jest przewidziana przerwa na obiad (we własnym zakresie).

Mapa