Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Berlin – Tropikalna Wyspa – Poznań i Okolice

Cena
od895zł
Cena
od895zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2902


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Berlin – Tropikalna Wyspa – Poznań i Okolice

Podziel się

Cena: 660 zł + 50Euro/ os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt. Ostateczna cena uzależniona jest od kursu euro. Płatność w Biurze obowiązuje w dwóch walutach euro i złotówkach.

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Tropical Island to mnóstwo rozmaitych atrakcji: relaks na plaży Morza Południowego, spacer po Wiosce Tropikalnej wzdłuż budowli wzorowanych na perłach architektury z dalekich krajów, imponująca zjeżdżalnia wodna, ekspedycja po dżungli tropem słynnych badaczy tropików…  

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 2 noclegi z HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • opieka pilota/przewodnika
 • przewodnik miejski po Poznaniu, Gnieździe i Biskupinie
 • ubezpieczenie NNW
 • bilety wstępu do: Tropikalnej Wyspy w Berlinie, Zamku Cesarskiego – Poznań, Katedry, Poznańskiej Palmiarni, Katedry w Gnieźnie, Biskupin – obiekt archeologiczny, Zamku w Rogalinie, Ostrowa Lednickiego – Muzeum Pierwszych Piastów

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 Wymagany aktualny dokument: dowód osobisty lub paszport!

UWAGA: Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja od 4 do 6 miesięcy!

 

Program

Dzień 1

Przyjazd do Berlina (śniadanie we własnym zakresie). TROPIKALNA WYSPA – Całodniowy odpoczynek. Dla dzieci i młodzieży pobyt w Tropical Islands łączy w sobie mnóstwo rozmaitych atrakcji: relaks na plaży Morza Południowego, spacer po Wiosce Tropikalnej wzdłuż budowli wzorowanych na perłach architektury z dalekich krajów, imponująca zjeżdżalnia wodna, ekspedycja po dżungli tropem słynnych badaczy tropików… Bo na tropikalnej wyspie wszystko jest możliwe – również zabawa i nauka w jednym. Na terenie obiektu znajdują się bary oraz restauracje, z których grupa może korzystać za dodatkową opłatą. Ok godz. 18:00, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 2

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do miejscowości Rogalin, spacer po wnętrzach i ogrodach zespołu pałacowo-parkowego – głównej siedzibie zasłużonego dla Polski rodu Raczyńskich. Następnie przejazd do Poznania, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta m.in.: Ostrów Tumski z Katedrą, Stary Rynek z Ratuszem, Wzgórze Przemysła, Plac Wolności, Dzielnica Cesarska, Palmiarni Poznańskiej będącej największą w kraju i jedną z największych w Europie ekspozycji egzotycznych roślin i ryb. Następnie zwiedzanie Zamku Cesarskiego. Czas na zakup pamiątek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd do Gniezna pierwszej stolicy Polski. Zwiedzanie miasta w tym najważniejszego zabytku jakim jest Katedra Gnieźnieńska wraz ze Wzgórzem Lecha. W katedrze znajdują się Drzwi Gnieźnieńskie przedstawiające życiorys Św. Wojciecha oraz Srebrny Relikwiarz tego świętego. Przejazd do miejscowości Biskupin i zwiedzanie z przewodnikiem rezerwatu archeologicznego – pierwszej legendarnej osady w Polsce. Następnie przejazd do miejscowości Ostrów Lednicki w którym znajduje się Muzeum Pierwszych Piastów – zwiedzanie z przewodnikiem. Powrót do Nowego Sącz, podczas podróży przerwa na obiad w restauracji. Planowany przyjazd około godziny 22:00.

Mapa

9 os. ogląda teraz tą ofertę