Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Florencja-Rzym-Piza-Cinque Terre-Wenecja

Cena
od2212zł
Cena
od2212zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3098


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Florencja-Rzym-Piza-Cinque Terre-Wenecja

WYCIECZKA SZKOLNA
Podziel się

Cena: 800 zł + 340 euro/os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os.

 

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa szkolna (min. 45 os.)
Opis oferty

Wybierz się z nami w niesamowitą podróż odkrywając piękno Włoch ! 🙂

Wyjazd z:

Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/przewodnika
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • 5 noclegów + wyżywienie HB
 • dodatkowy obiad w drodze powrotnej
 • Bilety wstępów do: metro w Rzymie, prom do Wenecji + wyspa Burano i Muzano, Przejazd kolejką we Florencji, Plac Cudów -Piza, Cinque Terre bilet na pociąg i rejs, Cinque Terre Ścieżka Miłości
 • zestaw tour-guide dla grupy
 • Obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10zł/os - składka nie jest przychodem biura

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ WAŻNEGO DOWODU !!!

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach popołudniowych, przejazd nocny do Włoch.

Dzień 2

Przyjazd do Włoch, czas na poranną toaletę oraz śniadanie (we własnym zakresie). Przejazd do Florencji – stolicy Toskanii, spacer z przewodnikiem po Piazza del Duomo obok baptysterium ze słynnymi Drzwiami Raju, Most Złotników. Czas na zakup pamiątek. W godzinach popołudniowych przejazd w okolice Rzymu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, zwiedzanie barokowej części Rzymu m.in.: Bazylika Św. Piotra, Panteon, Plac Hiszpański i Schody Hiszpańskie, Fontanna di Trevit, przerwa na obiad, następnie ciąg dalszy zwiedzania Rzymu. Powrót do hotelu, nocleg w okolicy Rzymu.

Dzień 4

Śniadanie, zwiedzanie południowo-wschodniej części Rzymu, m.in.: Koloseum, Forum Romanum, czas na zakup pamiątek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w ok. miejscowości Montecatini Terme.

Dzień 5

Śniadanie, przyjazd do Pizy, ojczyzny Galileusza, miasta słynnej Krzywiej Wieży. Wizyta na Piazza dei Miracoli – placu Cudów, jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc świata. Na wielkim zielonym trawniku zachwycają wspaniałe budowle z białego marmuru z Carrary. Krzywa Wieża, budowana przez 200 lat i naprawiana kosztem 30 mln EUR przez 12 lat, aby z odchylenia 5,5 m zmniejszyć je o 38 cm (dzięki Polakowi). Popołudniowy odpoczynek na plaży. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w ok. Montecatini Terme.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do la Spezia, nasępnie przejazd pociągiem przez najczystszy region Wybrzeża Liguryjskiego – Cinque Terre do malowniczych miasteczek, usytuowanych na zboczach górskich – Riomaggiore, Manarola i Monterosso. Czas wolny na zakup pamiątek. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w ok. Padwy.

Dzień 7

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Wenecji. Rejs na wyspę Murano, słynącą z wyrobu szkła. Spacer po centrum, wizyta w warsztacie, gdzie wyrabia się szkło artystyczne. Kontynuacja rejsu na wyspę Burano, znaną z kolorowych domów i wyrobu koronek. Spacer po wyspie, czas wolny. Rejs do Wenecji. Spacer od Mostu Westchnień, obok kampanili – najwyższej budowli w mieście – do placu św. Marka z bazyliką. Czas na zakup pamiątek. Przejście do restauracji na obiadokolację. Powrót do Polski.

Dzień 8

Przyjazd do Nowego Sącza w godz. 10:00 – 12:00.

Mapa

2 os. ogląda teraz tą ofertę