+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

GRECJA: Śladami Św. Pawła Apostoła

Cena
od2640zł
Cena
od2640zł
22 czerwca 2019
Dostępne miejsca: 1
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3643


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

GRECJA: Śladami Św. Pawła Apostoła

Podziel się

Cena: 1 000zł + 390 euro /os.

 • Termin: 23.06-02.07.2019
 • Zapisy do: LISTA REZERWOWA
 • Kawa i herbata w trakcie przejazdu
 • Zestaw audioguide
 • Bilety w cenie
Opis oferty

Grecja to przede wszystkim kolebka kultury. Pasjonaci historii sztuki będą czuć się tu jak w raju, mogąc obejrzeć słynne budowle i rzeźby. W tym kraju swój początek miały Igrzyska Olimpijskie. Podążając śladami Świętego Pawła odkryjemy wiele niezwykłych miejsc oraz historię, która zmieniła dzieje ludzkości…

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 8 nocy w hotelach
 • 8 x śniadanie, 7 x obiadokolacja + wieczór grecki
 • 1 x obiadokolacja w ostatnim dniu;
 • opieka pilota/przewodnika;
 • ubezpieczenie (KL, KR, NNI, NWS);
 • opłaty drogowe, parkingi oraz wjazdówki do zwiedzanych miast,
 • obowiązkowa opłata na TFG – 10zł/os – składka nie jest przychodem biura,
 • bilety wstępu do: Skopie – Dom Matki Teresy, Meteory – wybrane 2 klasztory, Delfy – wykopaliska, Ateny – Akropol, Angora Grecka, Angora Rzymska, Teatr Dionizosa, Olimejon (świątynia zeusa) Epidavros - antyczny teatr.

Cena nie zawiera:

 • dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki)
 • ubezpieczenie na choroby przewlekłe
 • rejs statkiem na wyspę Hydra i Spetses – za dodatkową opłatą ok. 40e/os

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Austral zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Program

Dzień 123.06.2019

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację, Węgry do Serbii.

Dzień 224.06.2019

W godzinach rannych przerwa na poranną toaletę, przyjazd do Belgradu w godzinach południowych, spacer po stolicy Serbii, przejazd do hotelu, Msza Św., obiadokolacja, nocleg w Niszu.

Dzień 325.06.2019

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Skopie (Macedonia) i zwiedzanie domu Matki Teresy z Kalkuty, Msza Św. następnie przejazd w okolice Meteorow (Grecja), zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w ok. Kalambaka.

Dzień 426.06.2019

Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie jednej z największych atrakcji turystycznych Grecji kontynentalnej – kompleksu klasztorów prawosławnych Meteora umieszczonego na „skałach zawieszonych między niebem a ziemią”. Ten tajemniczy i malowniczy zespół skalny będący pomnikiem światowego dziedzictwa UNESCO, To niezwykła wędrówka w czasy średniowiecznego prawosławia ortodoksyjnego. Przejazd do Delf, najpopularniejszego greckiego stanowiska archeologicznego otoczonego skałami Parnasu, wpisanego na Listę UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, Msza ŚW., obiadokolacja, nocleg w ok. Delf.

Dzień 527.06.2019

Śniadanie, przejazd na Płw. Peloponez. Postój przy Kan. Korynckim, łączącym M. Egejskie z M. Jońskim, przejazd do Epidavros – najlepiej zachowany, czynny antyczny teatr grecki z niezwykłą akustyką, Następnie zwiedzanie Nafplio – spacer po zabytkowym centrum, twierdza Palamidi i Burdzi. Msza Św., powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg. Aby zrealizować rejs na wyspy Hydre i Spetses – nocleg w okolicach Aten przy Kanale Korynckim.

Dzień 628.06.2019

Śniadanie, odpoczynek na plaży do godz. 13:00, następnie przejazd do Aten, stolicy Grecji, klasycznego greckiego miasta nieprzerwanie zamieszkiwanego od 7 tys. lat. Zwiedzanie miasta: Święta Skała Akropolu wpisana na listę UNESCO, wizytówka miasta i symbol światowego dziedzictwa, arcydzieło klasycznej architektury Grecji. Msza Św., następnie wizyta w muzeum Akropolu mieszczącym najcenniejsze zbiory sztuki starożytnej. Czas wolny na zakup pamiątek. Następnie udział w „Wieczorze Greckim” – lokalny wieczór przy regionalnych potrawach oraz muzyce. Powrót do hotelu , nocleg w okolicy Aten.

Dzień 729.06.2019

Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży. Dla osób chętnych rejs statkiem na wyspę Hydra i Spetses – za dodatkową opłatą ok. 40e/os. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 830.06.2019

Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 901.07.2019

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Krótka wizyta w Termopilach, miejscu słynnej bitwy między Spartanami i Persami w 480 r. p.n.e. Przejazd do centrum Salonik. Miasto założył w 316 r. p.n.e. macedoński król Kassandros i nazwał imieniem swojej żony Thessaloniki. Bogata historia pozostawiła tu wiele śladów, interesujące jest przemieszanie kultur rzymskiej, bizantyjskiej i tureckiej. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, Msza Św., obiadokolacja, nocleg.

Dzień 1002.07.2019

Śniadanie, wykwaterowanie, powrót do Polski. Wieczorem obiadokolacja w restauracji, ciąg dalszy podróży. Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach południowych następnego dnia.

Mapa

1 os. ogląda teraz tą ofertę