Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Kotlina Kłodzka – Praga

Cena
od780zł
Cena
od780zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2862


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Kotlina Kłodzka - Praga

Podziel się

Cena: 780zł / os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt. Ostateczna cena uzależniona jest od kursu euro. Płatność w Biurze obowiązuje w dwóch walutach euro i złotówkach.

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Praga to miasto o niesamowitej atmosferze – pełne urokliwych zakątków i pięknych zabytków. Turystom oferuje szeroki wachlarz atrakcji!

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 2 noclegi z HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • opieka pilota/przewodnika
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • bilety wstępu do:Kościół Pokoju, Zamek Książ, Kaplica Czaszek, Zamek Praski - standard zawiera: Stary Pałac Królewski, Bazylika św. Jerzego, oraz Złota Uliczka

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

UWAGA: Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja od 4 do 6 miesięcy!

 

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza, w godzinach nocnych , przejazd do Świdnicy gdzie znajduje się Kościół Pokoju pw. Trójcy Świętej – zabytkowy budynek sakralny wybudowany na mocy porozumień traktatu westfalskiego, zawartego w 1648 i kończącego wojnę trzydziestoletnią, przejazd do miejscowości Wałbrzych – zwiedzanie Zamku Książ. Następnie przejazd do Kaplicy Czaszek w Kudowa – Zdrój to jedna z największych osobliwości Ziemi Kłodzkiej. Ściany i sklepienie wnętrza kaplicy pokrywa ok. 3 tys. ciasno ułożonych czaszek i kości ludzkich. Przejazd do hotelu w Pradze, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do centrum Pragi – zwiedzanie miasta min.: Rynek Starego Miasta – Rynek Staromiejski z Pomnikiem Jana Husa i Zegarem Ratuszowym ”Orloj”; Plac Wacława – centrum dzielnicy nowomiejskiej; malownicza Złota Uliczka. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie Pragi. c.d.: Żydowska Dzielnica, Wyszehrad – legendarne praskie wzgórze z ruinami Zamku Libuszy, kościołem św. Piotra i Pawła
i cmentarzem zasłużonych. Wyjazd w drogę powrotną do Polski, w godzinach wieczornych przejazd do restauracji, przerwa na obiad (we własnym zakresie).
Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach wieczornych/nocnych.

Mapa

6 os. ogląda teraz tą ofertę