Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Lwów

WYJAZD POTWIERDZONY
od925zł
WYJAZD POTWIERDZONY
od925zł
26 sierpnia 2021
Dostępne miejsca: 17
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3100


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Lwów

Podziel się

Cena: 250 zł + 150 euro/os. – grupa max. 25 osób! 

 • Termin: 26-29.08.2021
 • Dostępne miejsca: 17
Opis oferty

 

Wyjazd z:

Kraków – Brzesko – Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 2 noclegi z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • przewodnik miejski po Lwowie
 • opieka pilota/przewodnika na trasie
 • Składka na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Sobór Mądrości Bożej, Czarnobyl (zwiedzanie + obiad).
 • browar Stargorod: obiad + degustacja
 • bilety wstępu do: Katedra Boimów, Historyczne Muzeum, Podwórko Włoskie, Apteka Muzeum, Muzeum Piwa, Kasyno Szlacheckie, Skansen Szewczenkowski Gaj.

Cena nie zawiera

 • przejażdżka torem gokartowym
 • testu PCR albo testu antygenowego w kierunku COVID-19, który musi zostać przeprowadzony w ciągu 72 godzin przed przekroczeniem ukraińskiej granicy (osoby posiadające dokument potwierdzający odbycie pełnego kursu szczepienia przeciwko COVID-19 są zwolnione z tego obowiązku)
 • posiłków na trasie Kraków – Lwów oraz Lwów – Kraków.

Uwagi:

• Ze względu na panujący stan epidemii prosimy zabrać ze sobą maseczki.
• Organizacja wyjazdu odbywa się zgodnie z wymogami sanitarnymi.
Wymagany paszport ważny min 180 dni w chwili wyjazdu!

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 

Program

Dzień 1 26.08.2021

Wyjazd z Krakowa w godzinach wieczornych – miejsce zbiórki: Kraków – Balice.

Dzień 227.08.2021

Przyjazd do Lwowa w godzinach porannych. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem, istnieje możliwość wymiany pieniędzy w ukraińskim kantorze po korzystniejszym kursie. Zwiedzanie m.in. Rynek, Katedra Łacińska ,gdzie w 1656 roku odbywały się słynne Śluby Jana Kazimierza, Kaplica Boimów, Muzeum Historyczne z dawną salą tronową Jana Sobieskiego, po zwiedzaniu przejście na podwórko Włoskie, nazywane małym Wawelem. Przerwa na kawę w „Kopalni kawy” w największej lwowskiej kawiarni, poświęconej historii kawy we Lwowie. Tradycja picia kawy we Lwowie powstała już w 1683 roku, kiedy Jerzy Kulczycki przynosi tę nową modę z Wiednia. Od tego czasu Lwów został kawową stolicą całego regionu. Co więcej właśnie tam będziemy mieć możliwość, zejścia do podziemI najstarszej części Lwowa! Dalszy ciąg zwiedzania m.in. Apteka Muzeum, Katedra Ormiańska. Następnie odwiedzimy browar Stargorod, gdzie zasmakujemy warzonego według klasycznej technologii browaru, bez filtracji i pasteryzacji oraz zjemy pyszny obiad! Towarzyszyć będą nam pokazy taneczne i nie tylko! Następnie przejazd do
hotelu, nocleg.

Dzień 328.08.2021

Śniadanie. Przejazd na Kopiec Unii Lubelskiej, z którego podziwiać będziemy wspaniałą panoramę miasta. Spacer Prospektem Wolności (dawnymi Wałami Hetmańskimi), Gmach Opery. Zwiedzanie Kasyna Szlacheckiego. Następnie udamy się do Cafe Masoch. Jest to idealne miejsce dla osób lubiących mocniejsze doznania. Utrzymana w klimacie sado-maso, o specyficznym wystroju z licznymi pejczami, biczami czy kajdankami restauracja! Tego dnia odwiedzimy również Muzeum Piwa. Lwowski Browar nawiązują tradycją do pierwszych lwowskich piwowarów. Zebrano tu eksponaty związane nie tylko z lwowskim piwowarstwem, ale również z samym miastem i jego biesiadną historią. Miejsce to pozwoli nam wsłuchać się w gwar lwowskiej ulicy i baciarskich melodii. Weźmiemy udział w degustacji browarów. W godzinach wieczornych, powrót do hotelu, obiadokolacja nocleg.

Dzień 4 29.08.2021

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Skansenu Szewczenkowski Gaj – muzeum architektury ludowej i życia codziennego we Lwowie. Założone w 1971 roku. Powstało, aby zachować zabytki architektury, sprzęty domowe i przedmioty sztuki ludowej Zachodniej Ukrainy, a pochodzące z XIX i początku XX stulecia. Każdy budynek ma odpowiednie otoczenie, które pomaga w odtworzeniu trybu życia, pracy i odpoczynku mieszkańców zachodnioukraińskiej wioski. Na 50 ha zgromadzono aż 150 zabytków drewnianej architektury! Następnie przejazd do pobliskiej restauracji na obiad (we własnym zakresie). W godzinach południowych wyjazd w drogę powrotną do Polski. Planowany przyjazd do Krakowa ok. godz. 23:00.

Mapa

3 os. ogląda teraz tą ofertę