+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Malbork – Trójmiasto – Hel – Toruń – Licheń – Kalisz – Częstochowa

OSTATNIE MIEJSCA!
od830zł
OSTATNIE MIEJSCA!
od830zł
28 kwietnia 2019
Dostępne miejsca: 5
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3020


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Malbork - Trójmiasto - Hel - Toruń - Licheń - Kalisz - Częstochowa

Podziel się

Cena: 830zł/os.

 • Termin: 28.04-03.05.2019
 • Zapisy do: 10.04.2019
 • Kawa i herbata w trakcie przejazdu
 • Zestaw audioguide
Opis oferty

Zapraszamy na pielgrzymkę do ważnych miejsc kultu religijnego w Polsce i nie tylko. W programie m.in. Bazylika archikatedralna w Gdańsku-Oliwie, Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej w Licheniu, Bazylika mniejsza pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kaliszu, Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej w Częstochowie. Ponaddto w programie zwiedzanie Trójmiasta, Malborka oraz Torunia.

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 4 noclegi z wyżywieniem (4x śniadanie, 4x obiadokolacja) w pokojach 2, 3, - osobowych,
 • opieka pilota + przewodnik miejski w Gdańsku i Toruniu,
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • zestawy słuchawkowe tour-guide
 • kawa, herbata gratis podczas postoju autokaru
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • - bilety wstępu do: Malbork – Zamek, Gdańsk – Kościół Mariacki, Westerplatte – muzeum, Dar Pomorza, Sopot – wstęp na molo, rejs statkiem na Półwysep Helski + dodatkowy obiad w ostatnim dniu.
 • dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki)
 • ubezpieczenie na choroby przewlekłe

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

Program

Dzień 128.04.2019

O godz. 21:00 Apel Jasnogórski w Parafii M.B. Częstochowskiej w Nowym Sączu – Zabełczu (dla wszystkich parafian). Ok godz. 21:30 -22:00, przejazd nocny do Malborka.

Dzień 229.04.2019

Przyjazd do Malborka, przerwa śniadaniowa (we własnym zakresie), następnie zwiedzanie zamku w Malborku znajdującego się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Gdyni, zwiedzanie legendy polskiego żeglarstwa „Dar Pomorza”., Msza Św. Przejazd do Sopotu, spacer wzdłuż mola, odpoczynek nad Morzem Bałtyckim. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie, obiadokolacja nocleg.

Dzień 330.04.2019

Śniadanie, przejazd do Gdańska, ok. godz. 09:00 spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie m.in.: Bursztynowy Ołtarz w Bazylice Św. Brygidy, Msza Św., następnie zwiedzanie Drogą Królewską – ul. Długa ( Złota Brama, Ratusz Głównego Miasta); Długi Targ (Fontanna Neptuna, Dwór Artusa); Długie Pobrzeże (Żuraw). Wyjście na wieżę Kościoła Mariackiego, czas na kawę i zakup pamiątek. Następnie przejazd na Westerplatte – zwiedzanie Muzeum oraz Pomnika Obrońców. Powrót do ośrodka wypoczynkowego, obiadokolacja nocleg.

Dzień 41.05.2019

Śniadanie, przejazd do Oliwy – zwiedzanie Archikatedry Oliwskiej – Msz Św., w której mieszczą się najsłynniejsze organy, następnie przejazd do Gdyni, rejs statkiem na Półwysep Helski – ten wspaniały „kraniec Polski” oczaruje swymi szerokimi, złotymi plażami, tradycyjnymi domkami rybackimi oraz urokliwymi knajpkami, gdzie będą mogli Państwo skosztować typowych, kaszubskich potraw. Powrót do ośrodka wypoczynkowego autokarem, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 52.05.2019

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Torunia, zwiedzanie Starego Miasto (Pomnik Mikołaja Kopernika, Brama Ratuszowa, Krzywa Wieża) czas na zakup pierników toruńskich. Przejazd do Lichenia, zwiedzanie starej części Sanktuarium: kościół św. Doroty, grobowce wizjonerów, Kaplica Krzyża św., oraz bazyliki: główna nawa bazyliki, kaplice dolnej bazyliki, Msza Św. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 63.05.2019

Śniadanie, wykwaterowania przejazd do Kalisza gdzie znajduje się Bazylika mniejsza pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, znana głównie jako Sanktuarium Św. Józefa. Zwiedzanie wnętrz kościoła m.in. zabytkowej ambony, krypty w podziemiach oraz kaplicy Św. Józefa. Obiad. Kolejno przejazd do Częstochowy gdzie znajduję się Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Jasnogórskiej, Msza Święta + czas na indywidualną modlitwę. Wyjazd w drogę powrotną do Nowego Sącza. Przyjazd w godzinach nocnych.

Mapa

3 os. ogląda teraz tą ofertę