+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Ojcowski Park Narodowy dla kochających przyrodę!

Cena
od90zł
Cena
od90zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2752


Tylko u nas:

  • brak ukrytych opłat
  • oferta dopasowana do Ciebie
  • komfortowe autokary
  • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Ojcowski Park Narodowy dla kochających przyrodę!

WYCIECZKA SZKOLNA
Podziel się

Cena: 90 zł/os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. 

  • Termin: na zapytanie
  • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Ośrodek Edukacyjno- Dydaktyczny posiada szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych odbywających się na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Warsztaty skierowane są zarówno do dzieci jak i młodzieży. Na podstawie specjalnie opracowanych scenariuszy i materiałów dydaktycznych prowadzone są zajęcia edukacyjne charakteryzujące się szeroką tematyką. Dzięki nim uczestnicy poszerzają swoją wiedzę dotyczącą środowiska naturalnego, dziedzictwa kulturowego, krajobrazu.

 

 

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem
  • opieka pilota na całej trasie
  • ubezpieczenie NNW
  • Bilety wstępu: Jaskinia Ciemna, zajęcia dydaktyczne pt. „Rajd terenowy” (3,5h ), prelekcja 45 min. na temat Ojcowskiego Parku Narodowego

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

UWAGA: Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja od 4 do 6 miesięcy!

Co o Ojcowskim Parku Narodowym warto wiedzieć:

Został założony  14 stycznia 1956 roku

Jego powierzchnia wynosi 2145,62 ha (ok. 21 km2

Najwyższym wzniesieniem jest Chełmowa Góra 473 m n.p.m.

Jest najmniejszym z polskich parków narodowych i drugim najczęściej odwiedzanym w Małopolsce. Zajmuje obszar niezmiernie atrakcyjny turystycznie z uwagi na liczne występujące jaskinie. Powstały one w wapiennych skałach Jury Krakowsko- Częstochowskiej. Na chwilę obecną doliczono się ponad 700 jaskini różnych rozmiarów. Turyści mogą zwiedzać Jaskinie Ciemną i Jaskinie Łokietka.

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach porannych, przejazd do Ojcowskiego Parku Narodowego. Udział w prelekcji na temat przyrody, historii i kultury tego miejsca(45min.). W czasie zajęć dzieci mogą poznają najważniejsze walory Parku, zobaczą także na fotografiach najbardziej charakterystyczne i wyróżniające się gatunki występujących tu zwierząt, roślin i grzybów. Czas na posiłek (we własnym zakresie). Następnie udział w zajęciach terenowych(4h). Głównym założeniem rajdu terenowego jest zapoznanie uczestników z walorami przyrodniczymi. Zajęcia pozwalają na rozwijanie umiejętności posługiwania się busolą, orientowania w przestrzeni, rysowania mapy. Uczniowie będą rozpoznawać wybrane gatunki roślin i zwierząt w czasie wędrówki Doliną Sąspowską. Następnie uczestnicy wędrują dnem Doliny Prądnika, poznając piękno przyrody Ojcowskiego Parku Narodowego. Wyprawa kończy się wejściem do Jaskini Ciemnej. Powrót do Nowego Sącza ok. godz. 19:00.

Mapa

8 os. ogląda teraz tą ofertę