Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Poznań – Gniezno – Biskupin – Toruń

Cena
od495zł
Cena
od495zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2888


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Poznań – Gniezno - Biskupin - Toruń

Podziel się

Cena: 495 zł /os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt.

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Wyrusz w podróż razem z nami!😍😍

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/przewodnika
 • przewodnik miejski: Poznań, Biskupin, Toruń
 • ubezpieczenie NNW
 • nocleg z HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • bilety wstępu do: Poznańska palmiarnia, Rezerwat Archeologiczny – Poznań, Katedra w Gnieźnie, Biskupin - obiekt archeologiczny, Toruń – Bunkier Wisła

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

Na ewentualne dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, pamiątki), prosimy przeznaczyć kwotę ok. 50zł. Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

UWAGA: Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja od 4 do 6 miesięcy!

 

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach wieczornych. Nocny przejazd do Poznania.
Przyjazd do Poznania, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie miasta m.in.: Ostrów Tumski z Katedrą, Stary Rynek z Ratuszem, Wzgórze Przemysła, Plac Wolności, Dzielnica Cesarska, Palmiarni Poznańskiej będącej największą w kraju i jedną z największych w Europie ekspozycji egzotycznych roślin i ryb. Przerwa na posiłek (we własnym zakresie). Zwiedzanie z przewodnikiem (dostosowane do wieku zwiedzających i stopnia zainteresowania konkretną tematyką) Rezerwatu Archeologicznego Genius loci, gdzie można zobaczyć min. oryginalne umocnienia grodu poznańskiego z okresu średniowiecza i renesansu. Projekcja filmu w 3D oraz prezentacja multimedialna na wybrany temat. Czas na zakup pamiątek. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja. Czas wolny na gry i zabawy integracyjne pod okiem pilota, w obiekcie noclegowym.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do Gniezna pierwszej stolicy Polski. Zwiedzanie miasta w tym najważniejszego zabytku jakim jest Katedra Gnieźnieńska wraz ze Wzgórzem Lecha. W katedrze znajdują się Drzwi Gnieźnieńskie przedstawiające życiorys Św. Wojciecha oraz Srebrny Relikwiarz tego świętego. Przejazd do miejscowości Biskupin i zwiedzanie z przewodnikiem rezerwatu archeologicznego – pierwszej legendarnej osady w Polsce. Przejazd do Torunia, zwiedzanie Starego Miasto (Pomnik Mikołaja Kopernika, Brama Ratuszowa, Krzywa Wieża), zwiedzanie Bunkier – Wisła to symulator nalotu bombowego. W szczelinie przeciwlotniczej z 1943 roku można się poczuć, jak w trakcie bombardowania miasta. Czas na zakup pierników toruńskich oraz na obiad (we własnym zakresie). Powrót do Nowego Sącza.

Mapa

5 os. ogląda teraz tą ofertę