Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Prowansja + Hiszpania

Cena
od2880zł
Cena
od2880zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2997


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Prowansja + Hiszpania

WYCIECZKA SZKOLNA: Wyspy Boromejskie | Mont Blanc | Marsylia | Barcelona | Cannes | Księstwo Monako | Sirmione
Podziel się

Cena: 990 zł + 340 euro/os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os.

 

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa szkolna (min. 45 os.)
Opis oferty

Wybierz się z nami w niesamowitą podróż! 🙂

Wyjazd z:

Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opłaty drogowe i parkingi
 • opieka pilota/przewodnika;
 • ubezpieczenie NNW, KL;
 • 8 nocy + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja);
 • bilety wstępu do: Nimes- amfiteatr, świątynia i wieża widokowa, Orange- amfiteatr, Pont-du-Gard- akwedukt, rejs statkiem po Wyspach Boromejskich
 • obowiązkowa opłata na TFG – 10zł/os – składka nie jest przychodem biura

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ WAŻNEGO DOWODU !!!

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza ok. godz. 17.00, przejazd nocny do Włoch.

Dzień 2

W godzinach rannych czas na poranną toaletę i śniadanie (we własnym zakresie) Ok. godz. 12:00 przyjazd do miejscowości Stresa – rejs statkiem po Wyspach Boromejskich (Isola Bella, Isola Madre i Isola dei Pescatori), przejazd do hotelu, obiadokolacja + nocleg w ok. Novara.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd do Chamonix – znanego centrum sportów zimowych, dla chętnych wjazd najdłuższą na świecie kolejką linową na Aiguille di Midi (3842 m n.p.m.) położony u podnóża Mont Blanc (koszt ok. 60e/os). Przejazd do Genewy – europejskiej siedziby ONZ, gdzie zobaczymy: stare miasto z placem de Bourg de Four, katedrę św. Piotra, w której wygłaszał kazania Jan Kalwin, park des Bastions z pomnikiem reformacji i słynny zegar kwiatowy, Jezioro Genewskie i największą na świecie fontannę Jet d’Eau (słup wody wysoki na 140 m). Następnie przejazd do Annency miasteczka nazywanego alpejską Wenecją: mennica Palais de Isle i średniowieczna starówka. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w okolicy Annency.

Dzień 4

Śniadanie, przejazd do miejscowości Orange, gdzie znajduje się starożytny teatr rzymski – jeden z najlepiej zachowanym teatrów rzymskich na świecie. Współcześnie teatr ten wciąż pełni funkcję miejsca rozmaitych widowisk dla 7.000 tyś widzów. Następnie przejazd do Pont–du–Gard – zachowanego w dolinie rzeki Gard odcinka zbudowanego przez Rzymian akweduktu prowadzącego wodę ze źródeł w Uzès do Nîmes. Następnie przejazd do Nimes i zwiedzanie: teatru rzymskiego, świątyni rzymskiej przy miejskim forum (La Maison Carrée) oraz rzymskiej wieży obserwacyjnej, z punktem widokowym na miasto (Tour Magne). Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Nimes.

Dzień 5

Śniadanie, przejazd do miejscowości Girona nazywanej Florencją Katalonii. Spacer po starym mieście otoczonym średniowiecznymi murami obronnymi: największa na świecie jednonawowa gotycka katedra, do której prowadzą wspaniałe XVII-wieczne, barokowe schody. Następnie przejazd do Montserrat i zwiedzanie czynnego klasztoru benedyktyńskiego i najważniejszego miejsca kultu chrześcijaństwa w Katalonii. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Barcelony.

Dzień 6

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Barcelony i zwiedzanie: Sagrada Familia, najsłynniejsze i wciąż niedokończone dzieło katalońskiego architekta Antonia Gaudiego, Passeig de Gràcia z domami jego projektu, wpisanymi na listę UNESCO: Casa Mila, Casa Batlló, wzgórze Montjuïc. Spacer po średniowiecznym centrum miasta – Dzielnicy Gotyckiej z kamiennymi domami i brukowanymi uliczkami, słynny bulwar Las Ramblas, nazwany przez Victora Hugo najbarwniejszą i najciekawszą ulicą Europy. Dla chętnych przejazd pod Camp Nou (zwiedzanie stadionu za dodatkową opłatą 25e/os). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Barcelony.

Dzień 7

Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8

Śniadanie, przejazd do Aix–en-Provence, spacer po Course Mirabeau – pięknym bulwarze z fontannami i kawiarniami, katedra Saint-Sauveur. Następnie przejazd do Marsylii, do największego portu Francji, o którym Aleksander Dumas pisał, że jest „miejscem, gdzie spotyka się świat”. Gwarna prowansalska atmosfera i wielokulturowość nadaje Marsylii specyficzny klimat. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w okolicy Marsylii.

Dzień 9

Śniadanie, przejazd do Cannes, spacer po słynnym chodniku z odciskami gwiazd, następnie przejazd do Księstwa Monako – jednego z najpiękniejszych państw w Europie. Zwiedzanie m.in.: Place du Palais, katedra Św. Mikołaja, Monte Carlo. Przejazd do hotelu, obiadokolacja + nocleg w ok. miejscowości Aleksandria.

Dzień 10

Śniadanie, przejazd do Sirmione położonego nad urokliwym Jeziorem Garda. Miasteczko pełne jest atrakcji historycznych, których głównymi są zamek Scaliger oraz rzymskie ruiny Grotte di Catullo na końcu półwyspu. Krótki spacer po mieście połączony z odpoczynkiem nad jeziorem. W godzinach popołudniowych przejazd do restauracji na obiad, następnie powrót do Polski.

Dzień 11

Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach rannych.

Mapa

4 os. ogląda teraz tą ofertę