Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Rumunia Hrabiego Drakuli

Cena
od940zł
Cena
od940zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2994


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Rumunia Hrabiego Drakuli

Turda-Sighsoara-Braszów-Sinaia-Bran-Sibiu
Podziel się

Cena: 380zł + 130€/os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt. Ostateczna cena uzależniona jest od kursu euro. Płatność w Biurze obowiązuje w dwóch walutach euro i złotówkach.

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Odkryj niesamowitą rumunię i największe skarby Transylwanii. Zobacz most kłamców w Sybin, zamek Hrabiego Drakuli czy też urokliwy Braszów.

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 3 noclegi + wyżywienie HB (3x śniadanie + 3x obiadokolacja)
 • opieka pilota/ przewodnika na całej trasie
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki)
 • ubezpieczenie na choroby przewlekłe
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ok. 100 RON
Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza o godz. wieczornych przejazd w kierunku Rumunii.

Dzień 2

Przyjazd w godzinach porannych do Alba Lulia dawnej stolicy książąt siedmiogrodzkich, spacer po mieście. Przejazd do miejscowości Turda. Zwiedzanie jednej z najstarszych kopalni soli na świecie. Sól wydobywana była tu już w czasach rzymskich. Trasa turystyczna obejmuje takie atrakcje jak pływanie łódką po podziemnym jeziorze czy przejażdżka na diabelskim młynie, który znajduje się w jednej z komnat kopalni. Przejazd do miejscowości Sighisoara. Spacer po historycznym centrum Sighişoary, uznawanej za najpiękniejsze miasto Rumunii, w całości wpisane na listę UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do średniowiecznego Braszowa. Spacer po Starówce, zwiedzanie z zewnątrz min. Ratusz, Stara Synagoga, Czarna i Biała Wieża, Kościół św. Macieja. Zwiedzanie wewnątrz gotyckiego Czarnego Kościoła, który swoją nazwę zawdzięcza poczerniałym od dymu ścianom w wyniku pożaru w 1689 roku. Przejazd do miejscowości Sinaia, zwiedzanie Pałacu Peleş – Zamku Królów Rumuńskich. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Bran, wizyta w popularnym „zamku Drakuli”. Kolejno przejazd do Curtea de Agres zwiedzanie centrum oraz Cerekwi z grobami Królów Rumuńskich. Wizyta w historycznym zamku Drakuli unoszącego się na wzgórzu. Przejazd Drogą Transfogaraska łączącą dawne krainy historyczne: Wołoszczyznę z Transylwanią. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Sibiu, jednego z największych rumuńskich średniowiecznych kompleksów miejskich, który w 2007 r. został wybrany na Europejską Stolicę Kultury. Miasto, które leży na skrzyżowaniu kultur, zachwyca kolorowymi, bajkowymi domami, wieżą zegarową, piękną starówką. Przejazd do Oradei, zwiedzanie zabytkowej starówki. Powrót do Polski przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach nocnych.

Mapa