Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Śladami św. Pawła Apostoła – Grecja

PIELGRZYMKA
od2755zł
PIELGRZYMKA
od2755zł
12 czerwca 2021
Dostępne miejsca: 7
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3080


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Śladami św. Pawła Apostoła - Grecja

Meteory - Delfy - Ateny - Półwysep - Peloponez - Termopile - Salonik
Podziel się

Cena: 1000 zł + 390 euro/os. – grupa max. 45 osób! 

 • Termin: 26.08- 05.09.2021
 • Dostępne miejsca: 7
Opis oferty

 

Wyjazd z:

Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opłaty drogowe i parkingi,
 • opieka pilota/przewodnika na trasie
 • przewodnik miejscowy w Atenach
 • 8 noce w hotelu + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • Wieczór Grecki
 • Składka na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)
 • bilety wstępu do: Skopie – Dom Matki Teresy, Meteory – wybrane 2 klasztory, Delfy – wykopaliska, Ateny – Akropol, Angora Grecka, Angora Rzymska, Teatr Dionizosa, Olimejon (świątynia zeusa) Epidavros - antyczny teatr.

Cena nie zawiera

 • rejs statkiem na wyspę Hydra i Spetses – za dodatkową opłatą ok. 40e/os.
 • testów na Sars-Cov2

Uwagi:

Na choroby przewlekłe należy ubezpieczyć się oddzielnie-dodatkowo.
Na ewentualne dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki), prosimy przeznaczyć kwotę ok. 50euro.
Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

Program

Dzień 1 26.08.2021

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach wieczornych, przejazd do Serbii.

Dzień 227.08.2021

W godzinach rannych przerwa na poranną toaletę, przyjazd do Belgradu w godzinach południowych, spacer po stolicy Serbii, przejazd do hotelu, Msza Św., obiadokolacja, nocleg w Niszu.

Dzień 328.08.2021

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Skopie (Macedonia) i zwiedzanie domu Matki Teresy z Kalkuty, Msza Św. następnie przejazd w okolice Meteorow (Grecja), zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w ok. Kalambaka.

Dzień 4 29.08.2021

Śniadanie, wykwaterowanie, zwiedzanie jednej z największych atrakcji turystycznych Grecji kontynentalnej – kompleksu klasztorów prawosławnych Meteora umieszczonego na „skałach zawieszonych między niebem a ziemią”. Ten tajemniczy i malowniczy zespół skalny będący pomnikiem światowego dziedzictwa UNESCO, To niezwykła wędrówka w czasy średniowiecznego prawosławia ortodoksyjnego. Przejazd do Delf, najpopularniejszego greckiego stanowiska archeologicznego otoczonego skałami Parnasu, wpisanego na Listę UNESCO. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, Msza ŚW., obiadokolacja, nocleg w ok. Delf

Dzień 530.08.2021

Śniadanie, przejazd na Płw. Peloponez. Postój przy Kan. Korynckim, łączącym M. Egejskie z M. Jońskim, przejazd do Epidavros – najlepiej zachowany, czynny antyczny teatr grecki z niezwykłą akustyką. Następnie zwiedzanie Nafplio – spacer po zabytkowym centrum, twierdza Palamidi i Burdzi. Msza Św., powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 631.08.2021

Śniadanie, odpoczynek na plaży do godz. 13:00, następnie przejazd do Aten, stolicy Grecji, klasycznego greckiego miasta nieprzerwanie zamieszkiwanego od 7 tys. lat. Zwiedzanie miasta: Święta Skała Akropolu wpisana na listę UNESCO, wizytówka miasta i symbol światowego dziedzictwa, arcydzieło klasycznej architektury Grecji. Msza Św., następnie wizyta w muzeum Akropolu mieszczącym najcenniejsze zbiory sztuki starożytnej. Czas wolny na zakup pamiątek. Następnie udział w „Wieczorze Greckim” – lokalny wieczór przy regionalnych potrawach oraz muzyce. Powrót do hotelu , nocleg w okolicy Aten.

Dzień 701.09.2021

Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży. Dla osób chętnych rejs statkiem na wyspę Hydra i Spetses – za dodatkową opłatą ok. 40e/os. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 802.09.2021

Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9 03.09.2021

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Krótka wizyta w Termopilach, miejscu słynnej bitwy między Spartanami i Persami w 480 r. p.n.e. Przejazd do centrum Salonik. Miasto założył w 316 r. p.n.e. macedoński król Kassandros i nazwał imieniem swojej żony Thessaloniki. Bogata historia pozostawiła tu wiele śladów, interesujące jest przemieszanie kultur rzymskiej, bizantyjskiej i tureckiej. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, Msza Św., obiadokolacja, nocleg.

Dzień 1004-05.09.2021

Śniadanie, wykwaterowanie, powrót do Polski. Wieczorem obiadokolacja w restauracji (we własnym zakresie), ciąg dalszy podróży. Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach południowych następnego dnia.

Mapa

5 os. ogląda teraz tą ofertę