Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Smaki Beneluxu: Luksemburg – Belgia – Holandia

Cena
od1840zł
Cena
od1840zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2814


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Smaki Beneluxu: Luksemburg - Belgia - Holandia

Trewir-Luksemburg-Brugia-Antwerpia-Keukenhof-Haga-Amsterdam
Podziel się

Cena: 850 zł + 230 €/os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt. Ostateczna cena uzależniona jest od kursu euro. Płatność w Biurze obowiązuje w dwóch walutach euro i złotówkach.

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Poznaj smaki Beneluxu z biurem podróży AUSTRAL!

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 3 noce w hotelu z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja);
 • opieka pilota/przewodnika;
 • ubezpieczenie NNW, KL;
 • wieczorny rejs w Amsterdamie;
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Cena nie zawiera:

 • dodatkowe wydatki związane z podróżą (np. toalety, kawa, pamiątki)
 • ubezpieczenie na choroby przewlekłe
 • Ogrody Keukenhof ok. 20 euro
Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach popołudniowych, przejazd nocny do Trewiru.

Dzień 2

Czas na poranną toaletę i śniadanie (we własnym zakresie) przyjazd do miejscowości Trewir. Tutaj zachowały się wspaniałe zabytki architektoniczne światowej rangi – z których wiele w 1986 roku wpisano na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, które snują dziś swoją opowieść o dawnych, burzliwych dziejach. Porta Nigra, amfiteatr i słynne termy cesarskie (Kaiserthermen), czy relikty term Barbary (Barbarathermen) z II wieku, a także stary Most Rzymski (Römerbrücke), wykorzystywany do dziś jako ważny trakt komunikacyjny. Następnie przejazd do Luksemburga i zwiedzanie jednego z najmniejszych państw Unii Europejskiej, które posiada bardzo wysoki standard życia na świecie! Zwiedzanie m.in.: i: forteca Bock Casemates, część oryginalnego zamku z X w., górująca nad doliną rzeki; XVII-wieczna katedra Notre Dame, Pałac Wielkiego Księcia, obok którego mieści się kompleks budynków z 1859 r., będącego siedzibą parlamentu Wielkiego Księstwa; fragmenty średniowiecznych fortyfikacji miejskich. Czas wolny – spacer po starym mieście. Następnie przejazd do hotelu w okolicy Namur, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Brugii – “Malutkiej Wenecji Północy” – doskonale zachowanego miasta średniowiecznego z krętymi uliczkami, biegnącymi wzdłuż malowniczych kanałów. Następnie przejazd do Antwerpii, miasta Rubensa, zwiedzanie m.in.: Steen- fragmenty XI – wiecznej fortyfikacji, Rynek Główny – Grote Markt, z ratuszem oraz fontanną Brabo, XVI – wieczne domy cechowe, zwiedzanie katedry Najświętszej Marii Panny, jednej z najwyższych na świecie, z dziełami Rubensa. Zielony Plac z pomnikiem Rubensa. Czas wolny na kawę i zakup pamiątek. Przejazd do hotelu w okolicy Bredy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Keukenhof – ogrodu zajmującego obszar 32 hektarów, a całkowita długość uliczek mierzy aż 15 km! Ten holenderski ogród z 7 milionami kwitnących roślin cebulowych jest największą atrakcją turystyczną w tym kraju! (opcja dodatkowo płatna ok. 15 euro/os). Przejazd do Hagi – siedziby rządu holenderskiego; zwiedzanie miasta: Pałac Pokoju, w którym to mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Parlament, starówka z kościołem św. Jakuba i Pałacem Królewskim. Następnie spacer po Scheveningen – nadmorskim kurorcie, z długą, piaszczystą plażą, deptakiem, molo, które jest symbolem tego bogatego kurortu lubianego przez rodzinę królewską, jak i znane osobistości. Następnie przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 - 6

Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do Zaanse Schans – wieś ta jest rodzajem skansenu, choć większość domów jest zamieszkałych. Obejrzeć można: wiejską wytwórnię serów, urocze staro-holenderskie sklepiki sprzedające produkty jak sto lat temu, muzeum klompów (drewnianych sabotów), ciekawe i oryginalne pamiątki. Nad wodą podziwiać można wiatraki, służące niegdyś do celów przemysłowych. Ze skansenu przejedziemy do Amsterdamu nazywanego „Wenecją Północy”. Metropolia położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Zobaczymy tutaj Pałac Królewski na Placu Dam, Westerkerk- kościół protestancki, gdzie pochowany jest Remrandt, dom Anny Frank, Bloemenmarkt (targ kwiatowy), gdzie przez cały rok można kupić tulipany. Będziemy mieli okazję podziwiać to wyjątkowe miasto z pokładu statku wycieczkowego w czasie rejsu po Amsterdamskich kanałach wieczorem pospacerować będzie można po De Wallen – dzielnicy czerwonych latarni “red light district”. Nocny przejazd do Polski. Planowany przyjazd do Nowego Sącza o godz. 18:00.

Mapa