Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Trójmiasto: Gdańsk – Gdynia – Sopot

NOWOŚĆ
od750zł
NOWOŚĆ
od750zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2797


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Trójmiasto

Malbork- Gdańsk- Gdynia- Sopot- Westerplatte
Podziel się

Cena: 750 zł /os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt.

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Przekonaj się jak mieszkali Krzyżacy odkrywając zakamarki Zamku w Malborku. Zobacz na własne oczy ORP Błyskawica- najstarszy na świecie zachowany niszczyciel, który jest zakotwiczony w gdyńskim porcie. Przespaceruj się po słynnym sopockim Molo, które od 2005 r. dumnie nosi imię Jana Pawła II. Oddaj cześć broniącym Westerplatte. Dowiedz się co zamiast leków produkowano w Gdańskiej Starej Aptece sąsiadującą ze Zbrojownią. Te i inne atrakcje czekają właśnie na Ciebie!

 

 

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/animatora, przewodnik miejski w Gdańsku i Toruniu
 • 2 nocelgi z HB (śniadanie, obiadokolacja),
 • ubezpieczenie NNW,
 • Bilety wstępu do: Malbork- zamek, rejs statkiem do Westerpllatte, Westerplatte - muzeumm, Gdynia - Dar Pomorza, Sopot- wstęp na molo

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 

 

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza ok. 22:00, przejazd nocny do Malborka.

Dzień 2

Przyjazd do Malborka, przerwa śniadaniowa (we własnym zakresie), następnie zwiedzanie zamku w Malborku znajdującego się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przejazd do Gdańska, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie m.in.: Drogę Królewską – ul. Długa ( Złota Brama, Ratusz Głównego Miasta); Długi Targ ( Fontanna Neptuna, Dwór Artusa); Długie Pobrzeże (Żuraw). Czas na zakup pamiątek, następnie wyjście na wieżę Kościoła Mariackiego. Przejazd do ośrodka wypoczynkowego, zakwaterowanie, obiadokolacja nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, przejazd do Gdańska. Czas wolny na plaży. Rejs statkiem turystycznym do Westerplatte – zwiedzanie Muzeum oraz Pomnika Obrońców. Przejazd do Gdyni, zwiedzanie legendy polskiego żeglarstwa „Dar Pomorza”. Przejazd do Sopotu, spacer wzdłuż mola, odpoczynek nad Morzem Bałtyckim. Powrót do ośrodka wypoczynkowego, obiadokolacja nocleg.

Dzień 4

Śniadanie, wykwaterowanie z ośrodka wypoczynkowego, przejazd do Torunia, zwiedzanie Starego Miasto (Pomnik Mikołaja Kopernika, Brama Ratuszowa, Krzywa Wieża) czas na zakup pierników toruńskich oraz obiad (we własnym zakresie). Przyjazd do Nowego Sącza ok. godz. 24:00.

Mapa

5 os. ogląda teraz tą ofertę