+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Lwów – Miasto Wybitnych Polaków

DŁUGI WEEKEND
od560zł
DŁUGI WEEKEND
od560zł
12 czerwca 2020
Dostępne miejsca: 12
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2960


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Lwów i Zamość

Podziel się

Cena: 560 zł/os. 

 • Termin: 12-14.06.2020
 • Dostępne miejsca: 30
Opis oferty

Poczuj niezwykłą atmosferę Lwowa! Poznaj od podszewki miasto, które jeszcze do 1945 roku należało do Naszego kraju. A co więcej było jednym z najważniejszych polskich ośrodków. Właśnie tutaj rozwijała się polska kultura i nauka, dlatego do dziś możemy poczuć się w nim jak w domu. Sporym plusem dla zwiedzających jest fakt, że języki polski i ukraiński są do siebie bardzo podobne. Czy wiesz, że lwowskie śródmieście zostało wpisane przez UNESCO w 1998 roku na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury? Warto również wiedzieć, że miastem partnerskim Lwowa w Polsce jest m.in. Wrocław. Te dwa miasta są ze sobą silnie związane. Po przejęciu Lwowa przez ZSRR sporo jego mieszkańców przeniosło się właśnie do Wrocławia. Nie bez powodu lwowski rynek przypomina wrocławski. 

Wyjazd z:

Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota
 • Przewodnik miejski po Lwowie i Zamościu
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • 2 noclegi z HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • Bilety wstępu do: Cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich, Katedra Ormiańska, Katedra Boimów, Historyczne Muzeum, Podwórko Włoskie

Cena nie zawiera

 • Spektakl w Operze Lwowskiej; cena zależy od wybranego spektaklu (od 15 zł)

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ WAŻNEGO PASZPORTU !!!

Program

Dzień 1- 12.06.2020

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach porannych. Przejazd do Zamościa, który nazywany jest “Perłą Renesansu”. Zwiedzanie starego miasta, m.in.: Rynek Wielki z arkadowymi kamienicami i ratuszem, Rynek Solny i Wodny, Renesansowa Synagoga, Muzeum Zamojskie, Pomnik Jana Zamoyskiego i Pałac Zamoyskich, Katedra Zamoyska i Muzeum Sakralne. Przejazd do Rotundy, budowli wchodzącej w skład systemu obronnego Twierdzy Zamość. Czas wolny. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2 - 13.06.2020

Śniadanie, wykwaterowanie. Przejazd do Lwowa. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem, (istnieje możliwość wymiany pieniędzy w ukraińskim kantorze po korzystniejszym kursie). Zwiedzanie m.in. Rynek, Katedra Łacińska, gdzie w 1656 roku odbywały się słynne Śluby Jana Kazimierza, Kaplica Boimów, Muzeum Historyczne z dawną salą tronową Jana Sobieskiego, po zwiedzaniu przejście na podwórko Włoskie, nazywane małym Wawelem. Przerwa na kawę. Dalszy ciąg zwiedzania m.in. Apteka Muzeum, Katedra Ormiańska. Obiad, czas wolny. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 - 14.06.2020

Śniadanie, wykwaterowanie. Ciąg dalszy zwiedzania m.in. przejazd na Cmentarz Łyczakowski, podziwianie panoramy miasta z Kopca Unii Lubelskiej, spacer Prospektem Wolności (dawnymi Wałami Hetmańskimi). Czas wolny. Gmach Opery- istnieje możliwość wzięcia udziału w spektaklu. Zwiedzanie dawnego Kasyna Szlacheckiego, Uniwersytet, Ossolineum, Pałac Potockich, pomnik Adama Mickiewicza. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie). Wyjazd w drogę powrotną w godzinach popołudniowych. Planowany przyjazd do Nowego Sącza ok. godz. 24:00.

Mapa

5 os. ogląda teraz tą ofertę