Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Nasi piloci

Robert Cempa

Z zamiłowania jestem podróżnikiem, uwielbiam wysokogórskie wyprawy, trekkingi, niesamowite miejsca i spotkania z ludźmi. Podróżuję po Europie i Bliskim Wschodzie. Z racji historycznych pasji specjalizuje się w wycieczkach do Grecji, Włoszech i Turcji, które są kolebkami obecnej cywilizacji. Działając w turystyce staram się tworzyć nową jakość usług przewodnickich i pilockich. Profesjonalizm i kompetencje moich usług potwierdza współpraca z biurami podróży z całego kraju oraz wielu zadowolonych, stałych klientów. Jestem w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniam pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo i miłą atmosferę, zatem do zobaczenia.

Katarzyna Baczyńska

Podróżowanie to moja Pasja a Bałkany to moja miłość. Zapraszam na wyprawy podczas których każdy z Was doświadczy niepowtarzalnych emocji, pozna wyjątkowe kraje – po prostu odpocznie i zwiedzi to co najpiękniejsze w Chorwacji i na Bałkanach. Razem ze mną zasmakujecie lokalnych potraw poznając walory kuchni śródziemnomorskiej, cudownych owoców morza najlepiej smakujących w klimatycznych uliczkach Splitu czy Dubrovnika. Ochłodzicie się w lazurowej wodzie, przyjmiecie solidną dawkę witaminy D, dzięki wyjątkowemu dalmatyńskiemu słońcu. A wieczorem zaproszę Was na spacer po tętniących życiem miejskich uliczkach, ukazując to co nieoczywiste. Chętnie pokażę Wam różnorodność Czarnogóry – niezapomniane połączenie kontrastów, widoki zapierające dech, czar tajemnicy i ponadczasowości.
Wiele przebytych kilometrów, setki rozmów z miejscowymi… chętnie podzielę się z Wami moim podróżniczym doświadczeniem i wiedzą, której nie da się znaleźć w żadnym przewodniku.

KUBA WÓJTOWICZ

Jestem pilotem pełnym pasji i zaangażowania. Turystyka to strefa mojego życia, która pochłania mnie w 100%! Do każdego wyjazdu przygotowuję się precyzyjnie, staram się poznać oczekiwania grupy, a następnie przekazać im jak najwięcej informacji, które w przyszłości zainspirują do dalszego podróżowania i poznawania nowych miejsc. Wycieczki to przede wszystkim odpoczynek połączony z zaspokojeniem wewnętrznej ciekawości na temat odmiennej historii, kultury czy obyczajów danego miejsca. Specjalizuję się w pilotowaniu wycieczek krajowych oraz zagranicznych. Również obsługuję Zielone i Białe Szkoły. Mam nadzieję, że kiedyś się poznamy – do zobaczenia na wyjazdach!

BOGDAN MICEK

Jestem pilotem wycieczek krajowych i zagranicznych. Posiadam certyfikat ukończenia kursu oraz identyfikator. Mam doświadczenie w pilotażu grup turystycznych na Bałkany.. Dzięki znajomości j. angielskiego, j. niemieckiego, j. rosyjskiego bardzo chętnie oprowadza grupy po Bawarii, Tyrolu, Ukrainie, Szwajcarii czy Węgrzech. Moją pasją są podróże. Zaznajomiłem się z kulturami różnych państw i regionów świata. Inspirują mnie sporty ekstremalne, ale także z wielkim zainteresowaniem próbuję specjałów kuchni międzynarodowej. Jestem człowiekiem odpowiedzialnym, wzorowo zorganizowanym, punktualnym. Poza tym potrafię współpracować z ludźmi. Posiadam samokontrolę emocjonalną, kulturę osobistą. Jestem również osobą cierpliwą i spokojną. Zapraszam serdecznie na wyjazdy ze mną!

ANNA DĄBRÓWKA

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka francuskiego. Przez sześć lat mieszkałam i pracowałam w Paryżu. W turystyce działam od 2010r. i od tego czasu moja praca stała się jednocześnie moją pasją. Myślę, że jestem tą szczęśliwą osobą, której praca daje ogromną satysfakcję. Obsługuję grupy turystyczne, pielgrzymkowe, tłumaczenia dla myśliwych i biznesowe. Jako osoba o dużej empatii i pogodnym usposobieniu staram się, aby każda prowadzona przeze mnie grupa cieszyła się wyjazdem, wspaniałymi miejscami, zabytkami, wspólnym towarzystwem. Wszystko w miłej atmosferze ale jednocześnie z dużym poczuciem odpowiedzialności z mojej strony. Mówi się, że podróże kształcą a człowiek uczy się całe życie – zapraszam więc wszystkich do spotkania na szlakach turystycznych i do dalszego poznawania najpiękniejszych zakątków

Katarzyna Czermińska

Już jako dziecko ogarnęła mnie fascynacja przyrodą, górami oraz pragnienie odkrywania bogactwa, które niesie ze sobą kontakt z różnymi ludźmi, kulturami i krajobrazami. Bez podróży nie da się poznać świata takim jakim on jest w rzeczywistości, dlatego kocham wędrować z plecakiem i podejmować nowe wyzwania. Odnalezienie wielkich tajemnic otoczenia, w najprostszych zdawałoby się rzeczach wokół nas, jest sztuką. Dlatego też potrzebujemy pasji, aby ciągle i na nowo rozpalać żar ciekawości świata. W pracy z dziećmi i młodzieżą staram się rozpalać tą ciekawość, ciekawość wobec tego, co czasami wydaje się nam najprostsze. Każdy dzień stawia przed nami nowe tajemnice. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, specjalizuję się głownie w Beskidzie Sądeckim oraz Podhalu. Obecnie swoje doświadczenie poszerzyłam o wybrane stolice Europy: Budapeszt, Praga, Wiedeń, Bratysława, Warszawa. Podczas wycieczek dzielę się swoją pasją, wiedzą, doświadczeniem, i miłością do podróżowania.