Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Nasi piloci

Robert Cempa

Z zamiłowania jestem podróżnikiem, uwielbiam wysokogórskie wyprawy, trekkingi, niesamowite miejsca i spotkania z ludźmi. Podróżuję po Europie i Bliskim Wschodzie. Z racji historycznych pasji specjalizuje się w wycieczkach do Grecji, Włoszech i Turcji, które są kolebkami obecnej cywilizacji. Działając w turystyce staram się tworzyć nową jakość usług przewodnickich i pilockich. Profesjonalizm i kompetencje moich usług potwierdza współpraca z biurami podróży z całego kraju oraz wielu zadowolonych, stałych klientów. Jestem w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniam pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo i miłą atmosferę, zatem do zobaczenia.

Monica Sattar

Od najmłodszych lat podróżowanie jest wpisane w moje życie. Możliwość poznawania nowych kultur, krajobrazów jak i ludzi wzbogaca człowieka i jego możliwości poznawcze. Ciekawość świata powinna być ważną potrzebą gdyż każdy wyjazd pozwala odpocząć od dnia codziennego i nabrać wiatru w skrzydła na długi okres czasu. Z wykształcenia jestem psychologiem co pozwala mi również w profesjonalny sposób zadbać o atmosferę podczas wycieczek. Chciałabym żeby wszyscy czerpali radość już z samego faktu bycia w podroży, takie normalnej, spokojnej opartej na pięknych widokach, nowo poznanych ludziach, zabytkach, muzeach, wylegiwaniu się na plaży – okraszonej dużą dawka poczucia humoru. Świat jest na tyle różnorodny i wspaniały, że grzechem byłoby oglądać go jedynie z perspektywy programów telewizyjnych i biuletynów podróżniczych dlatego zapraszam Państwa do odbycia kształtujących podroży wraz ze mną.

KUBA WÓJTOWICZ

Jestem pilotem pełnym pasji i zaangażowania. Turystyka to strefa mojego życia, która pochłania mnie w 100%! Do każdego wyjazdu przygotowuję się precyzyjnie, staram się poznać oczekiwania grupy, a następnie przekazać im jak najwięcej informacji, które w przyszłości zainspirują do dalszego podróżowania i poznawania nowych miejsc. Wycieczki to przede wszystkim odpoczynek połączony z zaspokojeniem wewnętrznej ciekawości na temat odmiennej historii, kultury czy obyczajów danego miejsca. Specjalizuję się w pilotowaniu wycieczek krajowych oraz zagranicznych. Również obsługuję Zielone i Białe Szkoły. Mam nadzieję, że kiedyś się poznamy – do zobaczenia na wyjazdach!

BOGDAN MICEK

Jestem pilotem wycieczek krajowych i zagranicznych. Posiadam certyfikat ukończenia kursu oraz identyfikator. Mam doświadczenie w pilotażu grup turystycznych na Bałkany.. Dzięki znajomości j. angielskiego, j. niemieckiego, j. rosyjskiego bardzo chętnie oprowadza grupy po Bawarii, Tyrolu, Ukrainie, Szwajcarii czy Węgrzech. Moją pasją są podróże. Zaznajomiłem się z kulturami różnych państw i regionów świata. Inspirują mnie sporty ekstremalne, ale także z wielkim zainteresowaniem próbuję specjałów kuchni międzynarodowej. Jestem człowiekiem odpowiedzialnym, wzorowo zorganizowanym, punktualnym. Poza tym potrafię współpracować z ludźmi. Posiadam samokontrolę emocjonalną, kulturę osobistą. Jestem również osobą cierpliwą i spokojną. Zapraszam serdecznie na wyjazdy ze mną!

ANNA DĄBRÓWKA

Z wykształcenia jestem nauczycielem języka francuskiego. Przez sześć lat mieszkałam i pracowałam w Paryżu. W turystyce działam od 2010r. i od tego czasu moja praca stała się jednocześnie moją pasją. Myślę, że jestem tą szczęśliwą osobą, której praca daje ogromną satysfakcję. Obsługuję grupy turystyczne, pielgrzymkowe, tłumaczenia dla myśliwych i biznesowe. Jako osoba o dużej empatii i pogodnym usposobieniu staram się, aby każda prowadzona przeze mnie grupa cieszyła się wyjazdem, wspaniałymi miejscami, zabytkami, wspólnym towarzystwem. Wszystko w miłej atmosferze ale jednocześnie z dużym poczuciem odpowiedzialności z mojej strony. Mówi się, że podróże kształcą a człowiek uczy się całe życie – zapraszam więc wszystkich do spotkania na szlakach turystycznych i do dalszego poznawania najpiękniejszych zakątków

Katarzyna Czermińska

Już jako dziecko ogarnęła mnie fascynacja przyrodą, górami oraz pragnienie odkrywania bogactwa, które niesie ze sobą kontakt z różnymi ludźmi, kulturami i krajobrazami. Bez podróży nie da się poznać świata takim jakim on jest w rzeczywistości, dlatego kocham wędrować z plecakiem i podejmować nowe wyzwania. Odnalezienie wielkich tajemnic otoczenia, w najprostszych zdawałoby się rzeczach wokół nas, jest sztuką. Dlatego też potrzebujemy pasji, aby ciągle i na nowo rozpalać żar ciekawości świata. W pracy z dziećmi i młodzieżą staram się rozpalać tą ciekawość, ciekawość wobec tego, co czasami wydaje się nam najprostsze. Każdy dzień stawia przed nami nowe tajemnice. Posiadam wykształcenie pedagogiczne, specjalizuję się głownie w Beskidzie Sądeckim oraz Podhalu. Obecnie swoje doświadczenie poszerzyłam o wybrane stolice Europy: Budapeszt, Praga, Wiedeń, Bratysława, Warszawa. Podczas wycieczek dzielę się swoją pasją, wiedzą, doświadczeniem, i miłością do podróżowania.