+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Opinie

Serdecznie zapraszamy do pozostawiania swoich opinii w niniejszej sekcji

Zostaw opinie

29 Responses
 1. Beata Koziak

  Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę do Lwowa. Chciałabym się do czegoś doczepić, tylko problem w tym, że nie ma do czego 🙂 Pełen profesjonalizm. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, pilotka Monika niezastąpiona, kierowca Mateusz z firmy RYCHO pokazał wspaniałą “sztukę kierowania pojazdem”- było super. Pozdrowienia od całej grupy z Królowej Górnej

 2. Beata i Magda z Gdańska :)

  Przygodę z biurem podróży AUSTRAL i usługami transportowymi RYCHO zaczęłyśmy 5 lat temu. Od tego czasu co roku wyjeżdżamy w nowe niesamowite zakątki Europy. W tym roku udaliśmy się na pielgrzymkę po sanktuariach Europy w 100 letnią rocznicę objawień Matki Bożej Fatimskiej. Wyjazd przygotowany na najwyższym poziomie organizacja perfekcyjna. Program wyjazdu bardzo bogaty dzięki czemu mogliśmy zwiedzić i podziwiać najpiękniejsze zakątki Europy. Przewodnik – pan Robert najlepszy z najlepszych posiadający niesamowicie bogatą wiedzę, którą umie w ciekawy i fajny sposób przekazać innym. Pan Rysiu i Paweł niesamowici Kierowcy, dla których nie straszne są żadne serpentyny, zakręty, wąskie uliczki czy km do przejechania. Zawsze z uśmiechem i dobrym słowem witali nas w autokarze. Bezpiecznie nas przewieźli po całej Europie. Autokar zadbany, czysty, z bogatym wyposażeniem niezbędnym do komfortowego podróżowania wszystko na najwyższym poziomie. Pragniemy z całego serducha podziękować : pani Basi za SUPER organizację naszego wyjazdu, wszystko jak zwykle było PERFEKCYJNE; panu Robertowi za pokazanie nam i ciekawe opowiedzenie o tych wszystkich niesamowitych i wspaniałych miejscach; a naszym wspaniałym i nieocenionym Kierowcom za bezpieczną dobrą i perfekcyjną jazdę po tych wszystkich niesamowitych zakątkach Europy.

 3. Kinga Szkaradek

  Najlepsze biuro podróży! Pełen profesjonalizm kierowców, którzy dowiozą grupę zawsze bezpiecznie do celu i z uśmiechem na twarzy 🙂 polecam!

 4. Awk Gruba

  Świetny wypad ! W tym przypadku kulig , niezastapiona i sympatyczna pilotka Pani Monika ! a atmosfera od pocztaku rewelacyjna ! Jak najbardziej polecam

 5. Jolanta Kuźmińska Kraków

  Pielgrzymka Śladami Świętego Pawła do Grecji -rewelacja, pełny profesjonalizm, przewodnik duchowy Oj. Andrzej, kierowcy p. Ryszard i p. Mateusz oraz Witek pilot na najwyższym poziomie, był to już mój drugi wyjazd z tym biurem, już z nikim innym nie będę jeździć, serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia,

 6. Magda Ryzner

  Było wspaniale pełen profesjonalizm ☺ tydzień spędzony z Wami we Władysławowie – rewelacja kierowca Pan Rafał – najlepszy pod słońcem polecam

 7. Alicja Z.

  Zielona szkoła do Chorwacji coś niesamowitego. Kierowcy p. Rafał i p. Marek pełen profesjonalizm i zaangażowanie, cały pobyt mili i uśmiechnięci.

 8. ks. Eugeniusz Mrożek

  Słowa spóźnione ale pełne uznania i zarazem podziękowania za organizację pielgrzymki 11-dniowej do Włoch z mojej parafii M.B. Częstochowskiej w N.Sączu-Zabełczu. Dziękuję w szczególności Pani Basi – szefowej biura za ułożenie wspaniałego programu, pełnego wrażeń a zarazem z zaplanowanym czasem na modlitwę i relaks jak również za wspaniały i profesjonalny kontakt w przygotowaniu imprezy. Wyrazy szacunku dla wiedzy i przekazu u pana Przewodnika-Pilota Roberta. Słowa wdzięczności dla Pani Moniki – drugiej pilotki – podziękowania wyjątkowe od niektórych osób, z którymi dzieliła się swoją psychologiczną wiedzą i doświadczeniem. Wyrazy uznania dla najlepszego kierowcy małopolski Pana Ryszarda – dyrektora transportu i nie mniej szanownego Pana Bogusława. Jako przewodnik duchowy i współorganizator w imieniu własnym i moich parafian jeszcze raz serdecznie dziękujemy za niezapomniane chwile w ciągu 11 dni na włoskiej ziemi i nie tylko!!!

 9. Alicja

  Dziękuję bardzo za super wycieczkę do Grecji. Przewodnik Robert dał nie lada popis wiedzy na temat zwiedzanych miejsc. Kierowcy Ryszard i Mateusz życzliwi i uprzejmi, bardzo uprzejmi. Wysoki standard. Gorąco polecam!

 10. M.J.

  Z usług biura korzystamy od wielu lat. Zwiedzilismy razem Włochy, Lazurowe Wybrzeże,Drezno, Wegry, Gory Swietokrzyskie,itd. Kazdy program przygotowany idealnie, hotele i wyżywienie bardzo dobre. Pani Basia i przewodnicy mili i kompetentni. Dziękujemy za wszystko i „prosimy o jeszcze”.

 11. Beata

  Gorąco polecam korzystanie z usług Najlepszego Biura Podróży AUSTRAL ???? Pełen profesjonalizm zorganizowanie wyjazdu na najwyższym poziomie pani Basia najlepsza organizatorka wyjazdów ???? zawsze pomocna miła. Podróżuje z biurem AUSTRAL już 3 lata ???? w przyszłym roku kolejny wyjazd!!! Przewodnik pan Robert Najlepszy z Najlepszych rewelacyjnie przygotowany posiadający niesamowitą wiedzę i umiejętność przekazania tej wiedzy w taki sposób, że każdego zainteresuje. Serdecznie polecam!!! Raz skorzystasz z usług biura to gwarantuje, że zostaniesz stałym klientem ????

 12. polecam

  Super firma. Polecam kazdemu kto szuka biura uczciwego, naprawde warto. Przemila obsluga, profesjonalna kadra i przede wszystkim w normalnych pieniadzach to jak najbardziej polecam.

 13. Pielgrzym

  Przesyłamy Państwu ogromne podziękowania za wspaniałe przygotowanie programu, pilota z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Podziękowania również należą się kierowcom, którzy zawsze chętnie służyli pomocą. Jesteśmy bardzo zadowoleni po odbytej pielgrzymce. Szczęść Boże

 14. Maciek

  Super wyjazd: pilot- poziom wiedzy oraz wysoka kultura osobista na 5+, zaplanowany program oraz jego realizacja na 5+, zakwaterowanie oraz wyżywienie na 5+. Podsumowując: na pewno pojadę z Państwem raz jeszcze.

 15. Teresa i Zenon

  Chcielibyśmy bardzo podziękować za możliwość uczestnictwa w pielgrzymce do Medjugorie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji oraz doznanych przeżyć.

 16. B.P.

  Polecam współpracę z biurem Austral wszystkim tym którzy poszukują świetnie dobranych ofert względem przedstawionych oczekiwań. Rekomendacja lokalizacji, wybór hotelu, ostateczna cena i cała współpraca absolutnie spełniła nasze oczekiwania i była na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością ponownie skorzystam z usług biura i polecam innym turystom. B.P

 17. uczestnik

  Wycieczka do Pragi pozwoliła za stosunkowo małe pieniądze poznać miasto. Przewodnik był rewelacyjnie przygotowany, inni uczestnicy byli bardzo sympatyczni. Warunki mieszkaniowe były bardzo dobre. Zwiedzanie było bardzo intensywne, polecam wycieczkę dla tych, którzy w krótkim czasie chcą poznać dobrze miasto.