Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Opinie

Rekomendacje:

Serdecznie zapraszamy do pozostawiania swoich opinii w niniejszej sekcji

Zostaw opinie

42 Responses
 1. Beata

  Pragnę serdecznie podziękować za doskonałą organizację i atmosferę na wyjeździe (24.05-1.06.2019). Dzięki przemyślanemu programowi, komfortowemu autokarowi, pięknie położonej bazy noclegowej oraz sympatycznym panom kierowcom wyjazd dostarczył wszystkim niezapomnianych wrażeń, wypoczynku oraz zachęcił do skorzystania z następnej oferty. Dziękujemy – opiekunowie i uczniowie ze SP w Królowej Górnej

 2. Zosia

  Współpracujemy z AUSTRALem od kilku dobrych lat! Są rzetelni, cierpliwi, kontakt z nimi to sama przyjemność, potrafią doradzić. A co najważniejsze zawsze wracamy z wyjazdu z usmiechem- nawet te największe marudy ! ? . Wyjazd na ten rok już mamy zaplanowany i nie możemy się doczekać!

 3. Monika

  To już kolejny rok kiedy jeździmy z B. P. Austral. W tym roku padło na Bośnię i Hercegowinę oraz Czarnogórę. Bardzo dobre hotele ze smacznym jedzeniem, i najlepsi kierowcy w tym sam Szef Rycho! Super wyjazd który będziemy jeszcze długo wspominać.

 4. Paweł

  Polecam to biuro!! Miła obsługa, nie ma czegoś takiego “że się nie da”. Program wycieczki bogaty w atrakcje i niespodzianki, kierowcy zawsze uśmiechnięci i pomocni. Z panią pilot Moniką S. każda wycieczka to przygoda, podczas zwiedzania Pragi dzieci były pochłonięte historią i tradycją tego miejsca. Jeszcze raz gorąco polecam!!

 5. Wioletta

  Wyjazd wakacyjny bardzo bardzo udany! Polecam z całego serca to biuro, dbają o każdy
  nawet najmniejszy szczegół. My do tej pory wspominamy wakacje spędzone w Czarnogórze!!

 6. Agnieszka

  Witam,

  Jestem bardzo zadowolona z Państwa usług. Pilot kompetentny, kierowcy z bardzo wysoką kulturą osobistą, program przepełniony atrakcjami. Cena atrakcyjna zatem dziękuję i do zobaczenia w przyszłym roku.

  Agnieszka

 7. Alicja Majewska

  Polecam wyjazdy z Panem Mateuszem Homoncikiem – klasa kierowcy sama w sobie. Wszyscy uczestnicy chwalą i szanują. Dziękujemy

 8. Emilia K.

  Polecam Biuro podróży i usługi transportowe Rycho. Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat Pana Kierowcy Mateusza. Też miałam przyjemność z nim jechać. Rownież z Panem Aleksandrem, który też jest dobrym kierowcą, ale chcemy jeździć z Panem Mateuszem zawsze!

 9. Natalia

  Panowie Tomasz i Mateusz to profesjonaliści. Od razu widać, że znają się rzeczy i przede wszystkim lubią to co robią. Zapewniają bezpieczną i komfortową podróż do celu. W stu procentach przygotowani do pracy o każdej porze dnia i nocy, a dodatkowo zawsze uśmiechnięci i pomocni.
  Tworzą naprawdę świetny zespół- zdecydowanie godny polecenia. Jeśli podróż… to tylko z nimi. 🙂

 10. Halina

  Polecam trasy z Panem Mateuszem, kierowca z powołania. Spokojna, delikatna jazda, zawsze szybko i bezpiecznie z uśmiechem na twarzy. Niezależnie czy wycieczka szkolna (uczestnikiem był mój syn, który po raz pierwszy nie odczuwał choroby lokomocyjnej) czy wyjazdy komercyjne.
  Niestety autobusy nie są najnowsze, zdarzają się awarie więc polecam jedynie usługi kierowcy – Pana Mateusza.
  Pozdrawiam

  Po raz kolejny próbuje dodać opinie niestety poprzednio bezskutecznie. Chciałabym wyrazić opinie na temat usług transportowych – profesjonalizm kierowcy Pana Mateusza jest nieoceniony. Dzięki jego umiejętnościom mój syn nie odczuwał dolegliwości związanych z chorobą lokomocyjną. Pan Mateusz jeździ bezpiecznie, ma ponadprzeciętne umiejętności i dobre podejście do dzieci. Autokar stary, zadbany, kierowca godny polecenia.

 11. Beata

  Bardzo dziękuję w imieniu dzieci, rodziców jak i swoim za bezpieczną i spokojną podróż. Jesteśmy pod wrażeniem zarówno komfortu autokaru i pełnego profesjonalizmu kierowcy. Kierowca p. Mateusz właściwy człowiek na właściwym miejscu, niesamowicie opanowany, spokojny, miły, z humorem, bezproblemowy, zawsze gotowy do pomocy nam i dzieciom. Każdego dnia w koszuli pod krawatem, uśmiechnięty i wypoczęty zabierał nas w bezpieczną podróż zgodną z wcześniejszymi ustaleniami. Chciałoby się taką podróż powtórzyć i jeśli będzie taka okazja to tylko z p. Mateuszem.
  .Jego praca to nie tylko kierownica, ale troskę o moich uczniów było po prostu czuć.
  Bardzo dziękujemy za wszystko
  Do zobaczenia na następnej wycieczce!

 12. Marta S.

  Witam, jeszcze raz chciałam podziękować za fachową i bardzo miłą obsługę Państwa firmy. Pan kierowca bardzo miły 🙂 Na pewno będziemy korzystać z Państwa usług i polecać innym. Dziękujemy i pozdrawiamy .

 13. Michał

  Jestem bardzo zadowolony z mojej ostatniej wycieczki szkolnej zorganizowanj przez wasze biuro podróży. Wycieczka była bardzo ciekawa że względu na przygotowany plan zwiedzania ale także zaangażowanie Pani pilot

 14. Beata Koziak

  Dziękujemy za wspaniałą wycieczkę do Lwowa. Chciałabym się do czegoś doczepić, tylko problem w tym, że nie ma do czego 🙂 Pełen profesjonalizm. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, pilotka Monika niezastąpiona, kierowca Mateusz z firmy RYCHO pokazał wspaniałą “sztukę kierowania pojazdem”- było super. Pozdrowienia od całej grupy z Królowej Górnej

 15. Beata i Magda z Gdańska :)

  Przygodę z biurem podróży AUSTRAL i usługami transportowymi RYCHO zaczęłyśmy 5 lat temu. Od tego czasu co roku wyjeżdżamy w nowe niesamowite zakątki Europy. W tym roku udaliśmy się na pielgrzymkę po sanktuariach Europy w 100 letnią rocznicę objawień Matki Bożej Fatimskiej. Wyjazd przygotowany na najwyższym poziomie organizacja perfekcyjna. Program wyjazdu bardzo bogaty dzięki czemu mogliśmy zwiedzić i podziwiać najpiękniejsze zakątki Europy. Przewodnik – pan Robert najlepszy z najlepszych posiadający niesamowicie bogatą wiedzę, którą umie w ciekawy i fajny sposób przekazać innym. Pan Rysiu i Paweł niesamowici Kierowcy, dla których nie straszne są żadne serpentyny, zakręty, wąskie uliczki czy km do przejechania. Zawsze z uśmiechem i dobrym słowem witali nas w autokarze. Bezpiecznie nas przewieźli po całej Europie. Autokar zadbany, czysty, z bogatym wyposażeniem niezbędnym do komfortowego podróżowania wszystko na najwyższym poziomie. Pragniemy z całego serducha podziękować : pani Basi za SUPER organizację naszego wyjazdu, wszystko jak zwykle było PERFEKCYJNE; panu Robertowi za pokazanie nam i ciekawe opowiedzenie o tych wszystkich niesamowitych i wspaniałych miejscach; a naszym wspaniałym i nieocenionym Kierowcom za bezpieczną dobrą i perfekcyjną jazdę po tych wszystkich niesamowitych zakątkach Europy.

 16. Kinga Szkaradek

  Najlepsze biuro podróży! Pełen profesjonalizm kierowców, którzy dowiozą grupę zawsze bezpiecznie do celu i z uśmiechem na twarzy 🙂 polecam!

 17. Awk Gruba

  Świetny wypad ! W tym przypadku kulig , niezastapiona i sympatyczna pilotka Pani Monika ! a atmosfera od pocztaku rewelacyjna ! Jak najbardziej polecam

 18. Jolanta Kuźmińska Kraków

  Pielgrzymka Śladami Świętego Pawła do Grecji -rewelacja, pełny profesjonalizm, przewodnik duchowy Oj. Andrzej, kierowcy p. Ryszard i p. Mateusz oraz Witek pilot na najwyższym poziomie, był to już mój drugi wyjazd z tym biurem, już z nikim innym nie będę jeździć, serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia,

 19. Magda Ryzner

  Było wspaniale pełen profesjonalizm ☺ tydzień spędzony z Wami we Władysławowie – rewelacja kierowca Pan Rafał – najlepszy pod słońcem polecam

 20. Alicja Z.

  Zielona szkoła do Chorwacji coś niesamowitego. Kierowcy p. Rafał i p. Marek pełen profesjonalizm i zaangażowanie, cały pobyt mili i uśmiechnięci.

 21. ks. Eugeniusz Mrożek

  Słowa spóźnione ale pełne uznania i zarazem podziękowania za organizację pielgrzymki 11-dniowej do Włoch z mojej parafii M.B. Częstochowskiej w N.Sączu-Zabełczu. Dziękuję w szczególności Pani Basi – szefowej biura za ułożenie wspaniałego programu, pełnego wrażeń a zarazem z zaplanowanym czasem na modlitwę i relaks jak również za wspaniały i profesjonalny kontakt w przygotowaniu imprezy. Wyrazy szacunku dla wiedzy i przekazu u pana Przewodnika-Pilota Roberta. Słowa wdzięczności dla Pani Moniki – drugiej pilotki – podziękowania wyjątkowe od niektórych osób, z którymi dzieliła się swoją psychologiczną wiedzą i doświadczeniem. Wyrazy uznania dla najlepszego kierowcy małopolski Pana Ryszarda – dyrektora transportu i nie mniej szanownego Pana Bogusława. Jako przewodnik duchowy i współorganizator w imieniu własnym i moich parafian jeszcze raz serdecznie dziękujemy za niezapomniane chwile w ciągu 11 dni na włoskiej ziemi i nie tylko!!!

 22. Alicja

  Dziękuję bardzo za super wycieczkę do Grecji. Przewodnik Robert dał nie lada popis wiedzy na temat zwiedzanych miejsc. Kierowcy Ryszard i Mateusz życzliwi i uprzejmi, bardzo uprzejmi. Wysoki standard. Gorąco polecam!

 23. M.J.

  Z usług biura korzystamy od wielu lat. Zwiedzilismy razem Włochy, Lazurowe Wybrzeże,Drezno, Wegry, Gory Swietokrzyskie,itd. Kazdy program przygotowany idealnie, hotele i wyżywienie bardzo dobre. Pani Basia i przewodnicy mili i kompetentni. Dziękujemy za wszystko i „prosimy o jeszcze”.

 24. Beata

  Gorąco polecam korzystanie z usług Najlepszego Biura Podróży AUSTRAL ???? Pełen profesjonalizm zorganizowanie wyjazdu na najwyższym poziomie pani Basia najlepsza organizatorka wyjazdów ???? zawsze pomocna miła. Podróżuje z biurem AUSTRAL już 3 lata ???? w przyszłym roku kolejny wyjazd!!! Przewodnik pan Robert Najlepszy z Najlepszych rewelacyjnie przygotowany posiadający niesamowitą wiedzę i umiejętność przekazania tej wiedzy w taki sposób, że każdego zainteresuje. Serdecznie polecam!!! Raz skorzystasz z usług biura to gwarantuje, że zostaniesz stałym klientem ????

 25. polecam

  Super firma. Polecam kazdemu kto szuka biura uczciwego, naprawde warto. Przemila obsluga, profesjonalna kadra i przede wszystkim w normalnych pieniadzach to jak najbardziej polecam.

 26. Pielgrzym

  Przesyłamy Państwu ogromne podziękowania za wspaniałe przygotowanie programu, pilota z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Podziękowania również należą się kierowcom, którzy zawsze chętnie służyli pomocą. Jesteśmy bardzo zadowoleni po odbytej pielgrzymce. Szczęść Boże

 27. Maciek

  Super wyjazd: pilot- poziom wiedzy oraz wysoka kultura osobista na 5+, zaplanowany program oraz jego realizacja na 5+, zakwaterowanie oraz wyżywienie na 5+. Podsumowując: na pewno pojadę z Państwem raz jeszcze.

 28. Teresa i Zenon

  Chcielibyśmy bardzo podziękować za możliwość uczestnictwa w pielgrzymce do Medjugorie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z organizacji oraz doznanych przeżyć.

 29. B.P.

  Polecam współpracę z biurem Austral wszystkim tym którzy poszukują świetnie dobranych ofert względem przedstawionych oczekiwań. Rekomendacja lokalizacji, wybór hotelu, ostateczna cena i cała współpraca absolutnie spełniła nasze oczekiwania i była na bardzo wysokim poziomie. Z pewnością ponownie skorzystam z usług biura i polecam innym turystom. B.P

 30. uczestnik

  Wycieczka do Pragi pozwoliła za stosunkowo małe pieniądze poznać miasto. Przewodnik był rewelacyjnie przygotowany, inni uczestnicy byli bardzo sympatyczni. Warunki mieszkaniowe były bardzo dobre. Zwiedzanie było bardzo intensywne, polecam wycieczkę dla tych, którzy w krótkim czasie chcą poznać dobrze miasto.