Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Opinie

[trustindex no-registration=google]
Doskonała
Na podstawie 65 opinii
Katarzyna Gawenda
Katarzyna Gawenda
7 Maj 2024
Niedawno wróciłam już z drugiej pielgrzymki (wycieczki) organizowanej przez Biuro Podróży Austral. Wszystko zostało zorganizowane na najwyższym poziomie. Uczestnicy mogli czuć się bezpiecznie i w pełni zaopiekowani. Szefowa biura - Pani Basia, cały czas pozostawała w kontakcie z pilotem i przewodnikiem, oraz w razie potrzeby również z każdym z uczestników. Plan wycieczki był bardzo bogaty, a zarazem wyważony i został w pełni zrealizowany. Wycieczki z Biurem Podróży Austral są przystępne cenowo, Biuro oferuje wiele ciekawych kierunków podróżniczych, ale co najważniejsze- wyróżnia je zaangażowanie i indywidualne podejście. Polecam bardzo serdecznie pielgrzymki i wycieczki z tym biurem podróży.
Agnieszka Stanisz
Agnieszka Stanisz
26 Kwiecień 2024
Biuro Podróży godne polecenia ! Wycieczka na Malediwy to wyjazd który zapadnie w pamięci! A co najważniejsze ? Kierunek wydaje się nieosiągalny dla przeciętnych ludzi. Nic bardziej mylnego! Organizacja na medal! Ilość i jakość atrakcji zaskakuje :)
Elżbieta Truchan
Elżbieta Truchan
18 Kwiecień 2024
Parę dni temu zakończyła się nasza pielgrzymka do Włoch. Organizacja taka sobie, hotele przyzwoite chociaż w jednym trzeba była dźwigać bagaż na 3 piętro bo winda zepsuta.Jedzenie marne bez owoców i warzyw, nic szczególnego i jeszcze nie w hotelu gdzie nocowaliśmy. Program wycieczki zrealizowany - ale z panią Marzanną, naszą pilotką, kontakt trudny. Słabo zorganizowana,nietaktowna i chwilami wręcz irytująca. Nie polecam tej pani absolutnie żadnej wycieczce. Dobre wspomnienia z tego wyjazdu uratowali fantastyczni uczestnicy.
Iwona Solarz
Iwona Solarz
12 Marzec 2024
Biuro AUSTRAL z Nowego Sącza to biuro, które dba o klienta i oferuje usługi na najwyższym poziome + ma do zaoferowania oryginalny i nietuzinkowy program w przystępnej cenie. Pani Basia to ambitna i uśmiechnięta osoba w 100 % zangażowana w to, co robi, a robi to na najwyższym poziomie! Z tym biurem poczujesz się jak w rodzinie, jak wsród przyjaciół, zaopiekowana/ny i dopieszczona/ny! Gorąco polecam!!! 😍 ☀️ 🏝
Aleksandra Filipek
Aleksandra Filipek
16 Luty 2024
Z Biurem Podróży Austral wybraliśmy się z mężem w podróż poślubną, a zarazem pierwszy wspólny wyjazd zagraniczny - kierunek Sri Lanka. Skusił nas bogaty plan wycieczki oraz polecenie moich rodziców którzy byli zadowoleni z wyjazdu do Izraela. Od samego początku kontakt z Biurem był bardzo dynamiczny i bezproblemowy. Zarówno przed jak i w trakcie wyjazdu czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Na szczególną uwagę zasługuje fakt że Organizatorzy zrobili nam przemiłą niespodziankę, gdzie wraz z grupą świętowaliśmy naszą podróż poślubną tortem. Dodatkowo w kilku hotelach zdarzyły nam się dedykowane urocze dekoracje kwiatowe z życzeniami - co też musiało wyjść od Organizatorów 😍 Dzięki takim miłym gestom, wyjątkowej Grupie Uczestników oraz radosnej aurze Sri Lanki ten wyjazd będzie nie tylko niezapomniany ale również bogaty w wiele wzruszających wspomnień. Z całego serca polecam Biuro Podróży Austral 🥰
Renata Byczek
Renata Byczek
15 Luty 2024
Wróciłam właśnie ze Srilanki z Austral i to były moje najlepsze wakacje w życiu. Organizacja super tak wiele atrakcji że nie mieliśmy kiedy spać 😀 opieka fantastyczna Pani Kasia otwarta i cierpliwa na nasze szalone pomysły .Od teraz moje wakacje będę tylko z nimi .
agnieszka jerominek
agnieszka jerominek
12 Grudzień 2023
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego biura a przede wszystkim naszej rezydentki , opiekunki pani Kasi ,która w pełni była zaangażowana i pomocna!!! Dawno nie czułam się tak zaopiekowana, oby więcej takich ludzi na tym świecie :) Dziękuję i do zobaczenia niebawem :)
Karolina
Karolina
21 Listopad 2023
Całym sercem polecam Austral. Świetny kontakt z Paniami z biura. Zaangażowanie, profesjonalizm i czas poświęcony klientowi na 100%. Można czuć się zaopiekowanym. Bardzo przyjemni kierowcy na trasie,nie raz musieli manewrować koncertowo, żeby przejechać malowniczymi i wąskimi serpentynami. Byłam z nimi na kilku wycieczkach i to na pewno nie koniec !
Piotr Niedzielski
Piotr Niedzielski
20 Listopad 2023
Świetny wyjazd, organizacja na najwyższym poziomie, bardzo dobra opieka organizatorów i przewodników na wyjeździe. Z czystym sumieniem gorąco polecam.