Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Czarnobyl + Kijów

WYJAZD POTWIERDZONY
od1525zł
WYJAZD POTWIERDZONY
od1525zł
29 września 2021
Dostępne miejsca: 15
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3082


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Czarnobyl + Kijów

Podziel się

Cena: 400 zł + 250 euro/os. – grupa max. 25 osób! 

 • Termin: 29.09-03.10.2021
 • Dostępne miejsca: 15
Opis oferty

 

Wyjazd z:

Kraków – Brzesko – Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/przewodnika na trasie
 • 2 noclegi z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • Składka na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Sobór Mądrości Bożej, Czarnobyl (zwiedzanie + obiad).

Cena nie zawiera

 • obiad 4 dnia wyjazdu

Uwagi:

• Ze względu na panujący stan epidemii prosimy zabrać ze sobą maseczki.
• Organizacja wyjazdu odbywa się zgodnie z wymogami sanitarnymi.
Wymagany paszport ważny min 180 dni w chwili wyjazdu!

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 

Program

Dzień 1 29.09.2021

Wyjazd z Krakowa o godz. 15.00. Przejazd nocny na Ukrainę.

Dzień 230.09.2021

W godzinach porannych przerwa na poranną toaletę oraz śniadanie (we własnym zakresie). Ciąg dalszy podróży. Przyjazd do Kijowa ok. godz. 11.00. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Zobaczymy m.in. Sobór Mądrości Bożej – Sofijski, we wnętrzu zachwyca m.in. sześciometrowa mozaika Oranta, która ukazuje Matkę Boską, podziwiać będziemy pochodzące z XI i XII wieku mozaiki i freski, Monaster o Złotych Kopułach, Sobór św. Andrzeja, Dom Bułhakowa, Sobór św. Włodzimierza – Sobór zbudowany dla uczczenia 900 rocznicy chrztu Rusi Kijowskiej, Złota Brama – średniowieczna brama wjazdowa do kijowskiego grodu Jarosława, budynek Opery Narodowej. W godzinach wieczornych przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 301.10.2021

Śniadanie, przejazd do przejazd do Czarnobyla. Wizyta w strefie wykluczenia, gdzie 30 lat temu doszło do wybuchu reaktora elektrowni jądrowej, największej katastrofy spowodowanej przez człowieka w XX wieku. Czas stanął tu w miejscu 26 kwietnia 1986 roku, kiedy zniszczony został 4. blok energetyczny elektrowni jądrowej i wyrzucił w atmosferę setki ton radioaktywnych materiałów. Miejsce, w którym kiedyś mieszkali, żyli, pracowali ludzie – obecnie wymarłe, zarośnięte trawą. Zobaczymy m.in. punkt kontrolny “Dityatki”, punkt kontrolny “Lewiew” wraz z wsią Kopaci, gdzie znajduje się m. in. przedszkole z opuszczonymi pokojami i zabawkami. Elektrownia atomowe – gdzie z odległości 150 metrów zobaczymy epicentrum eksplozji! „Czarna Perła” – spacer po mieście Prypeć, z czarnym lasem, który przyjął pierwszą falę radioaktywnej energii, parkiem rozrywki, gdzie zobaczymy diabelski, młyn karuzele, kawiarnia Prypeć z resztkami mebli, sekretna fabryka Jupiter! Zobaczymy niedokończone bloki energetyczne nr 5 i nr 6 (na zewnątrz), niedokończone wieże chłodnicze, opuszczoną bazę eksperymentalną radiobiologii, sztuczny staw chłodniczy elektrowni atomowej i nie tylko! Następnie budynek administracji radaru Duga. W trakcie zwiedzanie przerwa na obiad. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, nocleg.

Dzień 4 02.10.2021

Śniadanie, przejazd do centrum Kijowa. Ciąg dalszy zwiedzania Kijowa. Zobaczymy m.in. Park Sławy, Pomnik Nieznanego Żołnierza , Ławra Kijowsko – Peczerska (zabytek klasy UNESCO) o charakterystycznych złotych kopułach, Pałac Prezydencki, Pomnik Matki Ojczyzny. Spacer reprezentacyjną dzielnicą – Lipki. Następnie czas wolny na obiad (we własnym zakresie). W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną do Polski.

Dzień 5.03.10.2021

Powrót do Krakowa około godz. 11.00.

Mapa

3 os. ogląda teraz tą ofertę