Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Czarnogóra – Serbia

WYJAZD POTWIERDZONY
od2440zł
WYJAZD POTWIERDZONY
od2440zł
7 sierpnia 2021
Dostępne miejsca: 6
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3108


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Czarnogóra - Serbia

Podziel się

Cena: 1000 zł + 320 euro/os. – grupa max. 25 osób! 

 • Termin: 07-15.08.2021
 • Dostępne miejsca: 20
Opis oferty

 

Wyjazd z:

Kraków – Brzesko – Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 6 noclegi z wyżywieniem HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • opieka pilota/przewodnika na trasie
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • Składka na TFG (Turystyczny Fundusz Gwarancyjny)
 • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: rejs na wyspę połączony z grillowaniem , Monastyr Ostrog, Kanion rzeki Tara – most (punkt widokowy)

Cena nie zawiera

 • obiadu na trasie Kraków - Czarnogóra
 • obiadu na trasie powrotnej z Belgradu do Krakowa

Uwagi:

• Ze względu na panujący stan epidemii prosimy zabrać ze sobą maseczki.
• Organizacja wyjazdu odbywa się zgodnie z wymogami sanitarnymi.

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 

Program

Dzień 1 07.08.2021

Wyjazd z Krakowa w godzinach południowych (godz. 13:00), przejazd nocny do Czarnogóry.

Dzień 208.08.2021

W godzinach rannych czas na poranną toaletę i śniadanie (we własnym zakresie). Przyjazd do hotelu, zapoznanie się z okolicą, plażowanie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w Canj (Czarnogóra).hotelu, nocleg.

Dzień 309.08.2021

Śniadanie, rejs na pobliską wyspę, plażowanie połączone z grillowaniem. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 4 10.08.2021

Przejazd do miejscowości Budva, zwiedzanie kamiennej starówki, kościół św. Jana, Kościół Santa Marija in Punta Cerkiew św. Trójcy, mury obronne, twierdza Mogren, odpoczynek na jednej z pobliskich plaż, następnie przejazd do miejscowości Stary Bar, zwiedzanie ruin dawnego warownego miasta. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 11.08.2021

Śniadanie, przejazd do Kotoru, niezwykle urokliwego miasta o śródziemnomorskim charakterze, wpisanego na listę UNESCO. Spacer labiryntem uliczek starego miasta z licznymi placami i świątyniami oraz wspaniale zachowanym systemem murów obronnych, zwiedzanie kamiennej starówki, kościół św. Jana, Kościół Santa Marija in Punta Cerkiew św. Trójcy, mury obronne, twierdza Mogren, odpoczynek na jednej z pobliskich plaż. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 12.08.2021

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd i wizyta w Monastyrze Ostrog, wbudowanym w zbocze skały, skąd rozciąga się wspaniały widok na dolinę i rzekę Zetę. Jest to jeden z najsławniejszych ośrodków kultu religijnego i pielgrzymkowego całych Bałkanów za sprawą rzekomych uzdrowień, jakie miały tu miejsce. Następnie przejazd do Kanionu rzeki Tary – najgłębszego kanionu w Europie i jednego z najgłębszych na świecie. Wizyta na punkcie widokowym ogromnego mostu o długości ok. 0,5 km zawieszonym ok. 150 m nad rzeką i łączącym dwa brzegi kanionu. Do połowy XX w. był to najpotężniejszy most w całej Europie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w ok. Nova Varos.

Dzień 7.13.08.2021

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Belgradu – początek zwiedzania serbskiej stolicy zaczniemy od Zemun – to artystyczna dzielnica o sielskiej atmosferze znana z kawiarni, otwartych do późna gwarnych barów i położonych przy nadrzecznej promenadzie restauracji rybnych. Następnie przejazd do jednej z największych cerkwi prawosławnych na świecie, cerkwi Św. Sawy, która może pomieścić nawet do 10.000 wiernych. Zbudowana w miejscu, gdzie w XVI wieku Sinan Pasza spalił relikwie św. Sawy, który był i ciągle jest najbardziej szanowanym serbskim świętym. Spacer ulicą Skadarlija, która jest powszechnie uważana za główny teren skupiający artystów w Belgradzie. Czas wolny. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8.14.08.2021

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do centrum Belgradu i ciąg dalszy zwiedzania miasta. Czas wolny na zrobienie zakupów. Przejście do Muzeum Nikoli Tesli – muzeum w centrum Belgradu, poświęcone wybitnemu uczonemu i wynalazcy, autorowi ponad 300 patentów w 26 krajach. Czas wolny na obiad (we własnym zakresie) ok. godz. 19:00 nocny powrót do Polski.

Dzień 9.15.08.2021

Planowany przyjazd do Krakowa ok. godz. 10:00.

Mapa

6 os. ogląda teraz tą ofertę