Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Bośnia i Hercegowina – Czarnogóra

WAKACJE
od2610zł
WAKACJE
od2610zł
22 września 2020
Dostępne miejsca: 25
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2998


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Bośnia i Hercegowina - Czarnogóra

Spełnienie bałkańskich marzeń
Podziel się

Cena: 800 zł + 450 euro/os. – osoba dorosła
800zł + 420 euro/os. – dzieci do 12r.ż.

 • Termin: 22.09 - 05.10.2020
 • Dostępne miejsca: 25
Opis oferty

Z roku na rok popularność Czarnogóry wzrasta. Odkryj niesamowitą zatokę Kotorską, oryginalne i urokliwe miasteczka Budva oraz Kotor a także odpocznij na czarnogóskiej plaży.

Wyjazd z:

Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/przewodnika
 • 12 nocy + wyżywienie HB (śniadanie+obiadokolacja)
 • dodatkowy obiad w drodze powrotnej
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • opłaty drogowe i parkingi
 • bilety wstepu: Drvengrad (Kustendorf) - drewniana wiosnka, Monastyr Ostrog, Kaanion rzeki Tara - most (punkt widokowy)

Cena nie zawiera

 • dodatkowe wydatki związane z podróża (np. toalety, kawa, pamiątki)
 • ubezpieczenie na choroby przewklekłe
 • Rafting na rzece Neretva (40 euro/os)

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

NIE ZAPOMNIJ ZABRAĆ WAŻNEGO PASZPORTU !!!

Program

Dzień 1 22.09.2020

Wyjazd z Nowego Sącz w godzinach południowych (ok 18:00), przejazd nocny do Bośni i Hercegowiny.

Dzień 223.09.2020

W godzinach rannych czas na poranną toaletę i śniadanie (we własnym zakresie). Następie przejazd do Medjugorie, w godzinach popołudniowych zakwaterowanie, odpoczynek po podróży. Wieczorem obiadokolacja, dla chętnych przejście na górę objawień, udział w wieczornym nabożeństwie, nocleg.

Dzień 324.09.2020

Śniadanie, o godz. 7:00 przejazd do miejscowości Konjic, rozpoczęcie całodniowego Raftingu na rzece Neretva z instruktorem (25km – 6h). W trakcie raftingu przerwa na grilla. W godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg (opcja dodatkowo płatna ok. 40euro/os).

Dzień 4 25.09.2020

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Czarnogóry, po drodze zwiedzanie Kotoru, niezwykle urokliwego miasta o śródziemnomorskim charakterze, wpisanego na listę UNESCO. Spacer labiryntem uliczek starego miasta z licznymi placami i świątyniami oraz wspaniale zachowanym systemem murów obronnych. Przejazd do Sveti Stefan – panorama wyspy. Przyjazd do hotelu, zapoznanie się z okolicą, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w Canj (Czarnogóra).

Dzień 5 - 926-29.09.2020

Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 9 30.09.2020

Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży, dla chętnych o godz. 16:00 przejazd do Stary Bar (Stari Bar) – ruiny zabytkowego średniowiecznego otoczonego murami niezamieszkałego miasta. Miasteczko położone jest na malowniczym skalistym wzgórzu około 4 km w kierunku wschodnim od współczesnego Baru. Następnie w pobliżu Starego Baru w niewielkiej wiosce Mirovica rośnie mające przeszło 2 tysiące lat drzewo oliwne Stara Maslina (Stara Oliwka). Uważane jest ono za jedno z najstarszych europejskich drzew (pamięta ono jeszcze czasy Nerona). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10 01.10.2020

Śniadanie, całodniowy odpoczynek na plaży. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 11 02.10.2020

Śniadanie, Przejazd do starożytnego miasta Szkodra (Albania). Spacer po zabytkowej starówce, odpoczynek nad Jeziorem Szkoderskim, możliwość zakupu lokalnych koniaków. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 12 03.10.2020

Śniadanie, wykwaterowanie, Przejazd i wizyta w Monastyrze Ostrog, wbudowanym w zbocze skały, skąd rozciąga się wspaniały widok na dolinę i rzekę Zetę. Jest to jeden z najsławniejszych ośrodków kultu religijnego i pielgrzymkowego całych Bałkanów za sprawą rzekomych uzdrowień, jakie miały tu miejsce. Następnie przejazd do Kanionu rzeki Tary – najgłębszego kanionu w Europie i jednego z najgłębszych na świecie. Wizyta napunkcie widokowym ogromnego mostu o długości ok. 0,5 km – zawieszonym ok. 150 m nad rzeką i łączącym dwa brzegi kanionu. Do połowy XX w. był to najpotężniejszy most w całej Europie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg w ok. Wiszegradu.

Dzień 1304.10.2020

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do centrum Wiszegradu (Bośnia i Hercegowina). Spacer słynnym, wpisanym na listę UNESCO mostem Mehmeda Paszy Sokolovica z XVI w. Przejazd do Serbii – Drvengard (Küstendorf), drewnianej wioski postawionej na zlecenie sławnego reżysera Emira Kusturicy – na potrzeby filmu “Życie jest cudem”. Krótki pokaz filmu i spacer po skansenie. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg w ok. Belgradu.

Dzień 14 05.10.2020

Śniadanie, wykwaterowanie, całodniowy powrót do Polski. Po drodze przerwa na obiad w restauracji. Planowany przyjazd do Nowego Sącza ok. godz. 22:00 – 24:00.

Mapa

6 os. ogląda teraz tą ofertę