+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Smaki Beneluxu !

OSTATNIE MIEJSCA!
od1540zł
OSTATNIE MIEJSCA!
od1540zł
29 kwietnia 2019
Dostępne miejsca: 6
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3683


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Smaki Beneluxu !

LUKSEMBURG | BELGIA | HOLANDIA
Podziel się

Cena: 700 zł + 200 euro/os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt. Ostateczna cena uzależniona jest od kursu euro. Płatność w Biurze obowiązuje w dwóch walutach euro i złotówkach.

 • Termin: 30.04-5.05.2019
 • Zapisy do: 10.02.2019
 • Kawa i herbata w trakcie przejazdu
 • Zestaw audioguide
Opis oferty

Wybierz się z nami w niesamowitą podróż! 🙂

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/przewodnika;
 • ubezpieczenie (KL, KR, NNI, NWS);
 • 3 noce w hotelu **/*** + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja);
 • wieczorny rejs w Amsterdamie;
 • obowiązkowa opłata na TFG – 10zł/os – składka nie jest przychodem biura,

Cena nie zawiera:

 • dodatkowy obiad w drodze powrotnej ok. 30zł
 • Ogrody Keukenhof ok. 20 euro

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

 

Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Austral zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

Program

Dzień 130.04.2019

Wyjazd z Nowego Sącza w godzinach popołudniowych, przejazd nocny do Luksemburga.

Dzień 21.05.2019

Czas na poranną toaletę i śniadanie (we własnym zakresie) przyjazd do miejscowości Trewir. Miasto to kształtowali rzymscy cesarze, później biskupi, książęta elektorzy i mieszczanie. Tutaj zachowały się wspaniałe zabytki architektoniczne światowej rangi – z których wiele w 1986 roku wpisano na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, które snują dziś swoją opowieść o dawnych, burzliwych dziejach. Porta Nigra, amfiteatr i słynne termy cesarskie (Kaiserthermen), w których wygrzewali się Rzymianie, czy relikty term Barbary (Barbarathermen) z II wieku a także stary Most Rzymski (Römerbrücke), wykorzystywany do dziś jako ważny trakt komunikacyjny, świadczą o wspaniałości miasta już za czasów starożytnych. Następnie przejazd do Luksemburgu i zwiedzanie jednego z najmniejszych państw Unii Europejskiej, które posiada bardzo wysoki standard życia na świecie!. Zwiedzanie m.in.: i: forteca Bock Casemates, część oryginalnego zamku z X w., górująca nad doliną rzeki; XVII-wieczna katedra Notre Dame, Pałac Wielkiego Księcia, obok którego mieści się kompleks budynków z 1859 r., będącego siedzibą parlamentu Wielkiego Księstwa; fragmenty średniowiecznych fortyfikacji miejskich. Czas wolny – spacer po starym mieście. Następnie przejazd do hotelu w okolicy Namur, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 32.05.2019

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Brugii – “Malutkiej Wenecji Północy” – doskonale zachowanego miasta średniowiecznego z krętymi uliczkami, biegnącymi wzdłuż malowniczych kanałów. Następnie przejazd do Antwerpii, miasta Rubensa, zwiedzanie m.in.: Steen- fragmenty XI – wiecznej fortyfikacji, Rynek Główny – Grote Markt, z ratuszem oraz fontanną Brabo, XVI – wieczne domy cechowe, zwiedzanie katedry Najświętszej Marii Panny, jednej z najwyższych na świecie, z dziełami Rubensa. Zielony Plac z pomnikiem Rubensa. Czas wolny na kawę i zakup pamiątek. Przejazd do hotelu w okolicy Bredy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 43.05.2019

Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Keukenhof – ogrodu zajmującego obszar 32 hektarów, a całkowita długość uliczek mierzy aż 15 km! Ten holenderski ogród z 7 milionami kwitnących roślin cebulowych jest największą atrakcją turystyczną w tym kraju! (dodatkowa opłata ok.20e/os). Przejazd
do Hagi – siedziby rządu holenderskiego; zwiedzanie miasta: Pałac Pokoju, w którym to mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Parlament, starówka z kościołem św. Jakuba i Pałacem Królewskim. Następnie spacer w Scheveningen – wyjątkowego, nadmorskiego kurortu, z długą, piaszczystą plażą, deptakiem, molo, które jest symbolem tego bogatego kurortu lubianego przez rodzinę królewską, jak i znane osobistości.
Następnie przejazd do Delft z przepiękną architekturą i kanałami oraz zwiedzanie fabryki porcelany.
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Kinderdijk miasteczka słynącego z najpiękniejszych wiatraków, Następnie przejazd do hotelu w okolicy Roterdamu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 54.05.2019

Śniadanie i przejazd do Zaanse Schans – wieś ta jest rodzajem skansenu, choć większość domów jest zamieszkałych. Niektóre domy, gospodarstwa i wiatraki są udostępnione do zwiedzania. Obejrzeć można: wiejską wytwórnię serów, urocze staro-holenderskie sklepiki sprzedające produkty jak sto lat temu, muzeum klompów ( drewnianych sabotów ) łącznie z pokazami produkcji, ciekawe i oryginalne pamiątki. Wszystkie domki – jak to w Holandii – otoczone są wodą i połączone mostkami. Nad wodą podziwiać można wiatraki, służące niegdyś do celów przemysłowych. Ze skansenu przejedziemy do Amsterdamu nazywanego „Wenecją Północy”. Metropolia położona jest na 90 wyspach połączonych ze sobą tysiącem mostów. Zobaczymy tutaj Pałac Królewski na Placu Dam, Westerkerk- kościół protestancki, gdzie pochowany jest Remrandt, dom Anny Frank, Bloemenmarkt ( targ kwiatowy ), gdzie przez cały rok można kupić tulipany. Wizyta w jednej z najbardziej znanych szlifierni diamentów. Zwiedzanie Muzeum Narodowego – Rijksmuseum z XVII-wieczną kolekcją malarstwa holenderskiego m.in. dzieła Remrandta van Rijn, Steena, Halsa lub zwiedzanie Muzeum Vincenta Van Gogha, gdzie znajduje się ponad 200 obrazów mistrza, 500 jego rysunków i 700 listów. Jest to największa taka kolekcja na świecie. Będziemy mieli okazję podziwiać to wyjątkowe miasto z pokładu statku wycieczkowego w czasie rejsu po Amsterdamskich kanałach wieczorem pospacerować będzie można po De Wallen – dzielnicy czerwonych latarni “red light district”. Nocny przejazd do Polski.

Dzień 65.05.2019

Planowany przyjazd do Nowego Sącza o godz. 18:00.

Mapa

13 os. ogląda teraz tą ofertę