Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Wynajem zestawów słuchawkowych

Naszym klientom oferujemy Tour Guide.
Tour Guide jest to bezprzewodowy, elektroniczny system oprowadzania grup wykorzystywany podczas spacerów miejskich oraz zwiedzania wnętrz obiektów (zamki, pałace, kościoły, obiekty muzealne). Zestaw zawiera mikrofon używany przez przewodnika lub pilota grupy oraz zestaw odbiorników wraz ze słuchawkami dla każdego uczestnika wycieczki.
Zastosowana technologia umożliwia bezpośrednie porozumiewanie się z grupą w sposób selektywny, bez podnoszenia głosu oraz przeszkadzania innym zwiedzającym, jednocześnie nie naruszając atmosfery i powagi odwiedzanego miejsca. Przeszkodą przestaje być również rozproszenie uczestników grupy czy też miejski hałas. Urządzenie Tour Guide zwiększa komfort pracyprzewodników/pilotów, dodatkowo w dużym stopniu wpływa na poprawę percepcji turystów oraz podnosi jakość zwiedzania, ułatwiając przekazanie wiedzy oprowadzającego wszędzie tam, gdzie generowany jest hałas.

Coraz popularniejsze staje się wprowadzanie obowiązku stosowania przez grupy zorganizowane systemów typu Tour Guide w obiektach sakralnych czy też muzealnych, co niejednokrotnie może wiązać się z dodatkową opłatą za ich wypożyczenie w obiekcie.
Zastosowanie zestawu Tour Guide zależy od potrzeb i inwencji użytkownika. Urządzenie sprawdzi się m.in.: przy oprowadzaniu grup wycieczkowych lub pielgrzymkowych, w trakcie spotkań, konferencji, zgromadzeń, na wykładach i innych zajęciach grupowych, przy różnego rodzaju akcjach marketingowych i wszędzie tam gdzie chcemy być dobrze słyszalni.
Oferta wynajmu Tour Guide obejmuje:Bez nazwy 2 kopia

 • zamówioną ilość odbiorników + kilka zapasowych;
 • dwa nadajniki z mikrofonem (jeden nadajnik jako zapasowy);
 • baterie do nadajników i odbiorników (baterie zapasowe dołączamy „na wszelki wypadek”);
 • słuchawki do odbiorników;
 • „kuferek” mieszczący cały sprzęt;
 • walizkę ładowarkę;
 • dostarczenie sprzętu i jego odbiór

Szczegółowe warunki wypożyczenia sprzętu określa umowa, którą mogą Państwo pobrać poniżej z naszej strony internetowej. Koszt wynajmu urządzeń liczony jest według stawki dziennej, wynoszącej 4 zł netto za wynajęty odbiornik plus 15zł brutto za przesyłkę kurierską. Finalną kwotę do zapłaty stanowi iloczyn dni wypożyczenia, ilości odbiorników oraz stawki dziennej.Dla firm chcących podjąć stałą współpracę w zakresie wynajmu zestawów Tour Guide, np. na okres całego sezonu turystycznego, proponujemy podpisanie indywidualnej umowy. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 663-788-493 Barbara

+48 667-889-329 Angelika

+48 695-291-018 Katarzyna

+48 603-877-800 Agnieszka

biuro@austral.com.pl