+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Białoruski rekonesans

Cena
od1510zł
Cena
od1510zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2780


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Białoruski rekonesans

Grodno-Lidy-Nowogródek-Mińsk-Zaosie-Pińsk-Brześć
Podziel się

Cena: 650 zł + 200 €/os.

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. W przypadku mniejszych grup prosimy o kontakt. Ostateczna cena uzależniona jest od kursu euro. Płatność w Biurze obowiązuje w dwóch walutach euro i złotówkach.

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa min. 45os.
Opis oferty

Wybierz się w niezapomnianą podróż z biurem Austral!

 

 

 

 

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • 4 noclegi w hotelu z HB (śniadanie i obiadokolacja)
 • obiad w drodze powrotnej
 • opieka pilota na całej trasie
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • bilety wstępu do: Pałac Radziwiłłów, Dom Adama Mickiewicza, rejs statkiem po Pinie
 • wiza wjazdowa do Białorusi
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
  Program

  Dzień 1

  Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 18:00, przejazd nocny na Białoruś.

  Dzień 2

  Czas na poranną toaletę (we własnym zakresie), przyjazd do Bohatyrowiczów –wieś nad Niemnem, wiązana z powstaniem styczniowym i twórczością Elizy Orzeszkowej, miejsce akcji najbardziej znanych powieści „Nad Niemnem”- mogiła Jana i Cecylii, krzyż powstańców styczniowych, przejazd do Grodna, zwiedzanie: stary i nowy zamek, Katedra, Pałac Chreptowiczów, Kościół Zwiastowania NMP i klasztor Brygidek, Synagoga Chóralna, zespół zabudowań miejskich, dom Elizy Orzeszkowej. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg w Grodnie.

  Dzień 3

  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Lidy, zwiedzanie zamku książąt litewskich (z zewnątrz), przejazd do Nowogródka, gdzie zobaczymy Muzeum Adama Mickiewicza, Kopiec i pomnik Adama Mickiewicza, Kościół Farny, Ruiny średniowiecznego zamku. Następnie przejazd do Nieświeża – rezydencji rodowej rodu Radziwiłłów. Zwiedzanie kościoła z XVI wieku p.w. Bożego Ciała – pierwszego barokowego kościoła na terenie ziem Polskich. W kryptach grobowych kościoła pochowanych jest blisko 100 przedstawicieli rodu Radziwiłłów. Następnie zwiedzanie zamku Radziwiłłów, w którym zobaczymy m.in salę kominkową, salę hetmańską, salę łowiecką, bawialnie i sypialnię. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg w miejscowości Baranowicze.

  Dzień 4

  Śniadanie, przejazd do Mińska, spacer w trakcie którego zobaczymy m.in.: monumentalny Plac Priwaksalnaja z wieżami miejskimi, Plac Niepodległości, Czerwony Kościół, Pałac Republiki, Plac Zwycięstwa, cerkiew Aleksandra Newskiego, Przedmieście Troickie. Następnie udamy się na obrzeża Mińska, gdzie zobaczymy UROCZYSKO KUROPATY gdzie znajdują się masowe groby ludzi rozstrzelanych przez NKWD w latach 1937– 1941. Przejazd do Zaosia – miejsce urodzenia Adama Mickiewicza (dwór i folwark). Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

  Dzień 5

  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Pińska – stolicy białoruskiego Polesia. Miasto położone jest u ujścia rzeki Piny do Prypeci. Pierwsze wzmianki pochodzą z ruskich latopisów z 1097 r. Zwiedzimy katedrę pw. Wniebowzięcia NMP, zobaczymy klasztor franciszkanów, kolegium jezuickie (w latach 1642 – 1646 św. Andrzej Bobola, zwany „ apostołem Pińszczyzny” , przebywał w Klasztorze Jezuitów). Zobaczymy również Pałac Butrymowiczów, dom Kapuścińskich i wiele innych zabytków architektury sakralnej i świeckiej. Rejs statkiem po Pinie. Przejazd do Brześcia, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

  Dzień 6

  Śniadanie, wykwaterowanie, przyjazd do Brześcia – spacer po wnętrzu słynnej twierdzy brzeskiej, pomnik Adama Mickiewicza Przejazd do Kobrynia – miasta, leżącego na szlaku Warszawa – Mińsk – Moskwa. Spacer, podczas którego zobaczymy: drewnianą cerkiew z XIX w., grób rodzinny Mickiewiczów i mogiłę nieznanego żołnierza. Powrót do Polski, po drodze przerwa na obiad w restauracji. Przyjazd do Nowego Sącza ok. godz. 23:00-24:00.

  Mapa