+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Budapeszt!

Cena
od400zł
Cena
od400zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

2829


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Budapeszt!

WYCIECZKA SZKOLNA
Podziel się

Cena: 400 zł/os. 

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. 

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa szkolna (min. 45 os.)
Opis oferty

Przekonaj się, jak niezwykły czar roztacza się wokół węgierskiej stolicy. Trudno tak po prostu opisać, co właściwie leży u podstaw jej popularności.  Nie wszyscy wiedzą, że Budapeszt powstał z połączenia aż trzech miast: Budy i Obudy (leżących na prawym brzegu Dunaju) oraz Pesztu (na lewym brzegu). Stolica jest podzielona przez rzekę Dunaj na dwa obszary zwane Buda i Peszt. Buda jest bogatszą częścią z zamkiem królewskim, a Peszt jest miejscem “ciągłej” zabawy. Różnice między tymi dwoma częściami wciąż nie do końca się zatarły. Z węgierską stolica mamy dużo wspólnego. Budapeszt ma cztery miasta partnerskie w Polsce, są nimi: Kraków, Warszawa, Kielce i Ustroń. Budapeszt jest podobnej wielkości co Warszawa i zamieszkuje go podobna ilość osób co w Warszawie. Udaj się na spacer po tym czarującym mieście i odkryj jakie jeszcze atrakcje szykuje dla Ciebie.

Wyjazd z:

Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/ przewodnika
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • nocleg w hotelu **/*** + wyżywienie HB (śniadanie i obiadokolacja )
 • Turystyczny Fundusz gwarancyjny 10 zł- Składka nie jest przychodem biura

Cena nie zawiera:

 • Bilety wstępów do zwiedzanych obiektów

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

UWAGA! Wymagany dokument: tymczasowy dowód osobisty lub paszport.

Program

Dzień 1

Wyjazd z Nowego Sącza ul. Konarskiego o godz. 06:00 przejazd w kierunku Węgier. Przyjazd do Budapesztu w godzinach południowych rozpoczęcie zwiedzania: Plac Bohaterów – najpiękniejszy, reprezentacyjny plac stolicy, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad – bajkowa budowla malowniczo położona wśród drzew nad brzegiem jeziora, Szechenyi Fürdo – jeden z największych w Europie kompleksów basenowych, dzielnica ambasad, opera otwarta w 1884 r., dorównująca architekturą i bogactwem wnętrz ówczesnym operom Paryża, Wiednia i Drezna, przejazd autokarem 2,5 km aleją Andrassiego – najbardziej reprezentacyjną ulicą miasta – Opera, Instytut Goethego, Pałac Dreschlera, Plac Oktogon. Przejazd pod Parlament, spacer do placu Vörösmarty, Bazylika św. Stefana – największa świątynia Budapesztu, której zarys odpowiada formie greckiego krzyża. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie. wykwaterowanie. Ciąg dalszy zwiedzania Budapesztu: Wzgórze Zamkowe, Kościół Koronacyjny króla Macieja pw. NMP, Baszta Rybacka, która zachwyca wspaniałym widokiem z jej tarasu na zabytki Budapesztu. Stare kamieniczki Budy, Zamek Królewski – trzykrotnie niszczony i odbudowywany. Przejazd na Wzgórze Gellerta, z którego roztacza się przepiękny widok – Cytadela, mosty na Dunaju. Czas wolny na Vaci utca – najbardziej reprezentacyjny deptak miasta z mnóstwem straganów z pamiątkami i zabytkową halą targową Vásárcsarnok. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Planowany przyjazd do Nowego Sącza ok. godz. 22.00.

Mapa

4 os. ogląda teraz tą ofertę