+48-695-291-018 | (18) 448-76-16 biuro@austral.com.plwynajem autokarów

Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

TAJEMNICZA RUMUNIA

POZOSTAŁY 3 MIEJSCA
od2184zł
POZOSTAŁY 3 MIEJSCA
od2184zł
29 kwietnia 2019
* Podaj liczbę osób

Zarezerwuj Miejsce

Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3715


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

TAJEMNICZA RUMUNIA

KLUŻ NAPOKA-SIGHISOARA- PREDEAL-BRASZÓW-SINAIA-MAMAJA-BUKARESZT-CURTEA DE ARGES-SYBIN-ALBLA LULIAL
Podziel się

Cena: 600 zł /os. + 360 euro

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. 

 

 • Termin: 22.06 -02.07.2019
 • Dostępne miejsca: 3
 • Kawa i herbata w trakcie przejazdu
 • Zestaw audioguide
Opis oferty

Wybierz się z nami w tą niesamowitą podróż! 🙂

Wyjazd z:

Nowego Sącza

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/przewodnika;
 • ubezpieczenie (KL, NNW);
 • 4 noce + wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje);
 • 5 nocy w rejonie Mamaja przy plaży ALL INCLUSIVE;
 • wstępy do zwiedzanych obiektów: Czarny Kościół – Braszów, Zamek Królów Rumuńskich - Pałac Peleş – Sinaia, Wielki Meczet Królewski – Konstancja, Cerkiew Zaśnięcia Matki Bożej - Curtea de Arges;
 • obiad w drodze powrotnej
 • obowiązkowa opłata na TFG – 10zł/os – składka nie jest przychodem biura,

Cena nie zawiera:

  Uwagi:

  Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

   

  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

  W związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Austral zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej (obowiązuje od dnia 26.11.2016). Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji (w momencie jej dokonania). Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura.

  Program

  Dzień 122.06.2019 (sobota )

  Wyjazd z Nowego Sącza, w godzinach wieczornych, przejazd przez Słowację i Węgry do Rumunii.

  Dzień 223.06.2019 (niedziela)

  Czas na poranną toaletę, zwiedzanie jednej ze stolic Siedmiogrodu – miejscowości Kluż-Napoka. Zobaczymy tu dawne węgierskie centrum miasta z Kościołem św. Michała, domem rodzinnym i pomnikiem Króla Macieja Korwina oraz pozostałościami po dawnej rzymskiej osadzie Napoca. Przejazd do miasta Sighișoara, w którym urodził się Wlad Palownik – słynny Dracula. Jest to także jedna z największych i najlepiej zachowanych wciąż zamieszkanych cytadel w Europie. Cała średniowieczna starówka została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Następnie przejazd do Predeal na obiadokolację i nocleg.

  Dzień 324.06.2019 (poniedziałek)

  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do miejscowości Braszów. Spacer po Starówce, zwiedzanie z zewnątrz min. Ratusz, Stara Synagoga, Czarna i Biała Wieża, Kościół św. Macieja. Zwiedzanie wewnątrz gotyckiego Czarnego Kościoła, który swoją nazwę zawdzięcza poczerniałym od dymu ścianom w wyniku pożaru w 1689 roku. Przejazd do miejscowości Sinaia, zwiedzanie Pałacu Peleş – Zamku Królów Rumuńskich. Przejazd w okolice miejscowości Mamaja, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

  Dzień 4 - 825-29.06.2019 (wtorek - sobota)

  Śniadanie, całodniowy odpoczynek nad Morzem Czarnym – miejscowość Mamaja, zażywanie kąpieli morskich i słonecznych, w trakcie dnia lunch, w godzinach wieczornych powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg (wersja ALL INCLUSIVE).

  Dzień 930.06.2019 (niedziela)

  Śniadanie, wykwaterowanie, spacer po centrum Konstancji min. Plac Owidiusza, wnętrzach Meczetu Królewskiego. Przejazd do miejscowości Bukareszt – stolicy Rumunii, zwiedzanie centrum miasta, placu Piata Unirii z gigantyczną fontanną pośrodku. Przejazd do miejscowości Curtea de Arges, zwiedzanie centrum oraz Cerekwi z grobami Królów Rumuńskich. Nocleg w okolicy Curtea de Arges, zakwaterowanie, obiadokolacja.

  Dzień 1001.07.2019

  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd Drogą Transfogaraska łączącą dawne krainy historyczne: Wołoszczyznę z Transylwanią. Następnie zwiedzanie miejscowości Sybin – spacer po zabytkowym centrum, w skład którego wchodzą trzy place z charakterystycznymi dla tego miasta budynkami. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

  Dzień 1102.07.2019

  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do miejscowości Alba Lulial, zwiedzanie historycznego centrum, przejazd do Oradea, zwiedzanie zabytkowej starówki, przejazd na obiad do restauracji. Powrót do Polski przez Węgry i Słowację. Przyjazd do Nowego Sącza w godzinach nocnych/rannych.

  Mapa

  16 os. ogląda teraz tą ofertę