Zaloguj

Załóż konto

Po rejestracji będziesz mógł śledzić status rezerwacji, a także ocenić wycieczkę po jej zakończeniu.
Nazwa użytkownika*
Hasło*
Potwierdź hasło*
Imię*
Nazwisko*
Email*
Telefon*
* Klikając przycisk Załóż konto zgadzasz się na warunki zawarte w dokumentach Warunki korzystania z witryny i Polityka prywatności..

Już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem?

Zaloguj

Aggtelek – Eger – Budapeszt

Cena
od720zł
Cena
od720zł
Imię Nazwisko*
Adres email*
Wiadomość*
Dodaj do ulubionych

Adding item to wishlist requires an account

3138


Tylko u nas:

 • brak ukrytych opłat
 • oferta dopasowana do Ciebie
 • komfortowe autokary
 • zniżki dla grup


Potrzebujesz pomocy?

Napisz lub zadzwoń. Pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

+48 (18) 448-76-16

+48 667-889-329

+48 695-291-018

biuro@austral.com.pl

Aggtelek - Eger - Budapeszt

WYCIECZKA SZKOLNA
Podziel się

Cena: 720 zł/os. 

Powyższa cena obowiązuje przy grupie min. 45 os. 

 

 • Termin: na zapytanie
 • Grupa szkolna (min. 45 os.)
Opis oferty

Zobacz największa, najdłuższa i zarazem jedna z najpiękniejszych podziemnych grot jakie spotkać można na Węgrzech. Zobacz najważniejsze atrakcje Egeru. Zwiedzaj Stolice węgier – Budapeszt, odkryj najważniejsze miejsca, zobacz panoramę Budapesztu nacą i popłyń w rejs po Dunaju.

Wyjazd z:

Nowy Sącz

Cena zawiera:

 • przejazd autokarem
 • opieka pilota/ przewodnika
 • 2 noclegi w hotelu **/*** + wyżywienie HB (2x śniadanie i 2x obiadokolacja )
 • ubezpieczenie NNW, KL
 • Bilety wstępu do: Jaskinia Aggtelek, Bazylika św. Stefana
 • Opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny 10 zł. Składka nie jest przychodem biura!

Uwagi:

Organizator wyjazdu zastrzega sobie prawo do zmian w programie zwiedzania, który może wyniknąć z indywidualnych życzeń danej grupy lub z niedostępności do tych miejsc.

UWAGA! Wymagany dokument: tymczasowy dowód osobisty lub paszport.

Program

Dzień 1

Wyjazd w godzinach porannych z Nowego Sącza, przejazd w kierunku Węgier. Przyjazd do Jaskini Aggtelek na pograniczu słowacko-węgierskim. Jest to największa, najdłuższa i zarazem jedna z najpiękniejszych podziemnych grot jakie spotkać można na Węgrzech. Kolejno przejazd do Egeru, rozpoczęcie zwiedzania m.in. Zamek, Plac Istvana Dobo, Bazylika, Pałac Arcybiskupi, Minaret, Muzeum Marcepanu. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Śniadanie, przejazd do centrum – rejs po Dunaju (10.00), podczas którego będziemy mieli okazje zobaczyć najważniejsze zabytki miasta m.in. Plac Bohaterów – najpiękniejszy, reprezentacyjny plac stolicy, Park Miejski, Zamek Vajdahunyad – bajkowa budowla malowniczo położona wśród drzew nad brzegiem jeziora, Szechenyi Fürdo – jeden z największych w Europie kompleksów basenowych, dzielnica ambasad, opera otwarta w 1884 r., dorównująca architekturą i bogactwem wnętrz ówczesnym operom Paryża, Wiednia i Drezna, przejazd autokarem 2,5 km aleją Andrassiego – najbardziej reprezentacyjną ulicą miasta – Opera, Instytut Goethego, Pałac Dreschlera, Plac Oktogon. Przejazd pod Parlament, spacer do placu Vörösmarty, Bazylika św. Stefana – największa świątynia Budapesztu, której zarys odpowiada formie greckiego krzyża. Przejazd na Wzgórze Gellerta, czas na pamiątkowe zdjęcia panoramy miesta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3

Śniadanie, wykwaterowanie. Ciąg dalszy zwiedzania Budapesztu: Spacer po wyspie św. Małgorzaty, Wzgórze Zamkowe, Kościół Koronacyjny króla Macieja pw. NMP, Baszta Rybacka, która zachwyca wspaniałym widokiem z jej tarasu na zabytki Budapesztu. Stare kamieniczki Budy, Zamek Królewski – trzykrotnie niszczony i odbudowywany. Spacer po Vaci utca – najbardziej reprezentacyjny deptak miasta z mnóstwem straganów z pamiątkami i zabytkową halą targową Vásárcsarnok. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Planowany przyjazd do Nowego Sącza w godzinach wieczornych.

Mapa

3 os. ogląda teraz tą ofertę